Відвідуючи Красноградську центральну районну лікарню, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов оглянув відремонтовані приміщення першого та другого поверху інфекційного корпусу, а також привітав колектив медичного закладу і пацієнтів із наступаючими святами.

Будівля інфекційного корпусу була здана в експлуатацію ще у 2000 році й з того часу в закладі майже не проводилося капітальних ремонтних робіт.

За словами голови обласної ради, лікарня вже давно потребувала відновлення, щоб відповідати сучасним вимогам. Будівельні роботи розпочались в медичному закладі з 2018 року. На сьогодні повністю завершено ремонт на першому та другому поверсі, а разом із тим зовнішнє утеплення будівлі. Залишились лише пусконалагоджувальні роботи.

«На початку наступного року мешканці Красноградщини отримають змогу звернутися до сучасної, зручної й теплої лікарні. Також покращені умови роботи медичного персоналу. Харківська обласна рада уважно стежить за станом закладів охорони здоров’я в регіоні, крок за кроком приводячи їх до сучасних вимог та реформування медичної галузі», – підкреслив Сергій Чернов.

Головний лікар медичного закладу Олександр Колодяжний розповів, що ремонт став для жителів Красноградщини гарним новорічним подарунком й у відділенні, яке розраховано на 30 місць вже сьогодні проходять стаціонарне лікування 24 пацієнта.

Загальна кошторисна вартість реконструкції інфекційного корпусу ЦРЛ склала 14 млн 788 тис грн, кошти були спрямовані з обласного бюджету. У приміщенні лікарні проведено низку ремонтних робіт, зокрема: замінено систему водопостачання та водовідведення, внутрішні мережі електроосвітлення, каналізацію, санвузли разом із сантехприладдям, утеплено зовнішні стіни та горищне перекриття, проведено капітальний ремонт системи опалення та вентиляції.

IMG_6256
IMG_6293
IMG_6257
IMG_6284
IMG_6250
IMG_6268
IMG_6300
IMG_6269
IMG_6308
IMG_6282
IMG_6283
IMG_6309
IMG_6288
IMG_6289
IMG_6244

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я