Під час робочої поїздки до Красноградщини голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився із ходом будівництва сучасних амбулаторій загальної практики-сімейної медицини.

Найближчим часом жителі сіл Петрівка та Миколо-Комишувата, а також прилеглих територій матимуть доступ до якісної первинної медичної допомоги. Новозбудовані приміщення амбулаторій планують ввести в експлуатацію у квітні 2020 року.

Будівельні роботи в медичних закладах фактично виконані згідно проектно-кошторисної документації. Проекти реалізовуються спільним коштом районного, обласного та державного бюджетів. Зокрема, загальна вартість робіт у селі Петрівка склала 8430 тис грн (354 кв м), у Миколо-Комишувата – 8097 тис грн (354 кв м).

В амбулаторіях є всі необхідні приміщення, які оснащено сучасним медичним обладнанням та устаткуванням, а також спеціалізованими меблями, а саме: реєстратура, кабінет сімейного лікаря, педіатра, процедурна та дитячий куточок. Також будівлі облаштовані пожежною та охоронною сигналізацією, внутрішнім і зовнішнім відеоспостереженням.

«Забезпечення якісними медичними послугами – одна з головних умов розвитку сільських територій. Громади отримають амбулаторії, в яких буде зручно та комфортно пацієнтам та медичним працівникам», – зазначив Сергій Чернов.

Окрім основного простору, де пацієнтам надаватимуться медична допомога, процедури та догляд, передбачено й дві двокімнатні квартири для двох сімейних лікарів у кожній амбулаторії, які обслуговуватимуть в сумарній кількості понад шість тисяч пацієнтів.

Згідно державної програми амбулаторій загальної практики-сімейної медицини забезпечені автомобілем.

IMG_6072
IMG_6074
IMG_6220
IMG_6222
IMG_6082
IMG_6085
IMG_6092
IMG_6111
IMG_6086
IMG_6198
IMG_6151
IMG_6177
IMG_6195
IMG_6234

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я