Конференцію відкрили Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, Директор Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахкохен, Керівник регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Бретт Пеллмар та Посол Великої Британії В Україні Мелінда Сіммонс.

Захід, що проходить за участі президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, націлений на покращення взаємодії між центральними органами виконавчої влади, регіонами та приватним бізнесом з метою реалізації проєктів ДПП.

Сьогоднішня конференція, що організована при взаємодії Мінекономіки, Світового Банку та Міжнародної Фінансової корпорації (IFC), проходитиме впродовж цілого дня у чотирьох сесійних напрямках. Спікерами виступатимуть вітчизняні та закордонні урядовці й керівники крупних компаній.

Розглядатиметься, зокрема, інституційна спроможність для реалізації проєктів ДПП в Україні та уроки Великої Британії; критерії формування переліку проєктів ДПП, враховуючи публічні потреби, привабливість для приватного сектору та економічну доцільність; інвестиційна привабливість проєктів ДПП; інституціональна координація та загальне управління проєктами ДПП.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я