Сьогодні на Харківщині перебуває президент Національного олімпійського комітету України, Герой України Сергій Бубка. В межах його робочої програми у Будинку рад відбулося вшанування спортсменів Харківщини за підсумками виступів у 2019 році на всеукраїнських змаганнях. Участь у заході взяли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, спортсмени й тренери, Олімпійські чемпіони, спортивний актив.

На урочистому зібранні вручено державні й обласні нагороди тренерам і спортсменам Харківщини, а також відзнаки Національного олімпійського комітету.

Так, рішенням комісії з визначення кращих спортсменів і тренерів при Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації в Харківській області кращими спортсменами 2019 року з олімпійських видів спорту визнано: срібного призера чемпіонату світу з фехтування Романа Свічкаря (1 місце), дует заслужених майстрів спорту України, багаторазових призерок чемпіонатів світу та Європи Марту Федіну та Анастасію Савчук (2 місце), чемпіона світу з боротьби греко-римської серед дорослих до 23 років Семена Новікова (3 місце).

Відзначено і кращих тренерів року з олімпійських видів спорту. Звання кращий тренер року належить Світлані Саідовій, яка підготувала багаторазових призерів чемпіонату світу та Європи з плавання синхронного. За 2 місце нагороджена Ірина Одокієнко, яка підготувала Романа Свічкаря; на 3 місці – Юрій Тімченко за підготовку Семена Новікова.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в ході урочистостей зазначив, що «Харківщина – край талановитих, всебічно обдарованих, спортивних людей, які важкою працею і наполегливістю карбують славу для всієї країни в масштабах міжнародних турнірів, змагань і чемпіонатів».

За утвердження міжнародного авторитету Харківської області Почесну грамоту Харківської обласної ради Сергій Чернов вручив чотириразовій олімпійській чемпіонці з плавання, Герою України Яні Клочковій та дворазовій олімпійській чемпіонці з легкої атлетики Людмилі Філатовій.

Також відбулася презентація Календаря Олімпійських чемпіонів Харківської області на 2020 рік «Спортивна гордість Слобожанщини». На календарі зображені 15 олімпійських чемпіонів, які представляли Харківщину на Олімпійських іграх та імена яких назавжди вписані в історію харківського спорту. Це Людмила Філатова, Юрій Поярков, Ігор Рибак, Олексій Торохтій, Катерина Куришко, Віктор Рубан, Рустам Шаріпов, Валерій Мовчан, Ігор Целовальников, Яна Клочкова, Валерій Гончаров, Василіюс Матушевас, Юрій Венгеровський, Марія Гороховська, Олексій Баркалов.

Загалом випущено 1650 календарів, вони будуть розповсюджені у дитячо-юнацькі спортивні школи, загальноосвітні школи, заклади фізичної культури та спорту Харківської області.

Спортсмени Харківської області протягом 2019 року на міжнародних змаганнях, чемпіонатах, кубках світу та Європи вибороли 248 медалей в олімпійських видах спорту, з них: золотих – 109, срібних – 57 та бронзових - 82.

IMG_8076
IMG_8198
IMG_8175
IMG_8161
IMG_8149
IMG_8157
IMG_8154
IMG_8166
IMG_8080
IMG_8069
IMG_8086
IMG_8091
IMG_8099
IMG_8126
IMG_8134
IMG_8136
IMG_8137
IMG_8146
IMG_8220
IMG_8154
IMG_8159
IMG_8236
IMG_8161
IMG_8164
IMG_8186
IMG_8170

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я