Перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у Х звітно-виборчій конференції Харківської обласної організації ветеранів. Участь у заході взяв депутат облради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов.

За словами Віктора Коваленка, сьогодні йому дуже комфортно і зручно у залі, яка зібрала ветеранів Другої світової війни, афганців, чорнобильців, учасників АТО, воїнів-інтернаціоналістів, які долучалися до бойових дій у різних куточках світу, - усю потужну й завзяту ветеранську сім’ю краю.

Зусиллями ветеранів Другої світової, говорить Віктор Коваленко, «після розрухи відбудовувалася країна, відновлювалися села, заводи й фабрики. Безмежно вдячний ветеранам за їхню роботу, у яку вони вкладають серце».

Як зазначив перший заступник голови облради, провідні ветеранські організації краю працюють спільно, знаходять нові форми роботи:

«Особливо цінно, вже два роки поспіль керівники ключових ветеранських організацій разом виїжджали в райони, зустрічались із ветеранським активом, розповідали про зміни у чинному законодавстві й соціальному забезпеченні. Щоб на всіх ланках організацій знали про новації в країні і те, що безпосередньо стосується ветеранського руху».

У своєму виступі Віктор Коваленко подякував учасникам конференції за особистий внесок у патріотичне виховання молоді, без якого «неможливий подальший розвиток української держави. Без ветеранського руху майбутнього бути не може. Прийдешні покоління мають усвідомлювати, що слово «мир» дається дорогою ціною».

«Наше спільне завдання, - звернувся Віктор Коваленко до членів ветеранських організацій, - разом допомагати сім’ям учасників АТО адаптуватися у мирному житті, підтримувати родини загиблих, вирішувати питання лікування, санаторно-курортного оздоровлення, увічнення пам’яті, відкриття меморіальних дошок. Це великий масив роботи, який ми подужаємо лише разом».

Також Віктор Коваленко вручив відзнаки обласної ради. Зокрема, Грамотою облради нагороджені голова Ізюмської міської ради ветеранів Микола Григоренко та член президії Харківської обласної ради ветеранів Віра Іващенко. Подяку голови Харківської обласної ради висловлено Миколі Бережному, почесному голові Дергачівської районної громадської організації ветеранів України.

В межах конференції керівник Харківської обласної організації ветеранів Анатолій Хіневич звітував про результати діяльності, зокрема, про взаємодію між первинними ланками,  культурно-масову та просвітницьку роботу в районних спілках, проведення Естафети пам’яті, видавничу справу. За його словами, перспективним напрямом є налагодження роботи ветеранського руху в об’єднаних територіальних громадах.

IMG_7545
IMG_7479
IMG_7423
IMG_7451
IMG_7426
IMG_7439
IMG_7455
IMG_7552
IMG_7475
IMG_7554
IMG_7514
IMG_7548
IMG_7489
IMG_7550
IMG_7620
IMG_7615
IMG_7626
IMG_7582
IMG_7446
IMG_7476
IMG_7532
IMG_7577
IMG_7590
IMG_7445
IMG_7598
IMG_7608

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я