Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями звернулися мешканці Харківщини.

Звернення з якими сьогодні прийшли громадяни до заступника голови обласної ради стосувалися матеріальної допомоги багатодітній сім’ї та комунальних питань.

Так, із проханням посприяти у погашенні боргу за газ до Володимира Скоробагача звернулася багатодітна сім’я з Мерефи. Зокрема, жінка поскаржилася, що їм із чоловіком важко виховувати шістьох дітей, тому що у малюків незначна різниця у віці, вони часто хворіють. До того ж, багатодітна мати поділилася, чому не може допомагати чоловікові у заробітку. За її словами, наймолодша донечка котрій лише 2,5 рочків, із народження хворіє та має лише одну нирку, тому багато коштів витрачається на її лікування.

Володимир Скоробагач висловив готовність допомогти багатодітній родині, не тільки впоратися із боргами за газ, а й знайти можливість придбати для дітей нові ліжечка та відремонтувати оселю.

Крім того, заступник голови обласної ради запевнив, що буде й в подальшому підтримувати родину, зокрема проведе необхідну консультацію з обласними медичними установами, «щоб якнайшвидше повернути дитину з однією ниркою до повноцінного здорового життя».

Усі інші питання, з якими прийшли відвідувачі на прийом, заступник голови облради Володимир Скоробагач взяв на особистий контроль, людям надані роз’яснення та рекомендації.

IMG_4064
IMG_4071
IMG_4076
IMG_4088
IMG_4085
IMG_4096
IMG_4118
IMG_4098
IMG_4112
IMG_4113
IMG_4110
IMG_4103

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я