Постійна комісія з питань бюджету розглянула проєкт рішення, яким передбачається внесення низки змін до головного фінансового документу Харківщини. Участь в роботі комісії взяв заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.

До обласного бюджету прийматиметься низка трансфертів з державного та інших бюджетів. Зокрема, субвенція з державного місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення у розмірі майже 26 млн грн для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Також збільшується обсяг субвенції на виплату грошової компенсації для сімей, які потребують поліпшення житлових умов, а саме особам із інвалідністю I-II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції на суму 1 млн 878 тис грн. Кошти розподіляються між міськими бюджетами Харкова в сумі 1 млн 196 тис грн та Первомайського – 482 тис грн.

Загальне фінансування у сумі майже 40 млн грн передбачено на виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для дитячих будинків сімейного типу. З них, держсубвенція складає 5 млн 819 тис та передбачена на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Решта з держсубвенції, 34 млн грн перерозподілятимуться між місцевими бюджетами.

Збільшується обсяг субвенції з державного бюджету на проведення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів у розмірі 1 млн 280 тис грн. Кошти на підготовку та проведення виборів 22 грудня 2019 року передаються районним бюджетам Балаклійського району (344,4 тис грн) та Куп’янського району (935,6 тис грн).

Змінами до обласного бюджету також передбачається прийняття державної медичної субвенції в сумі 53 млн грн, кошти буде спрямовано:

  • за бюджетною програмою «Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню» – 5 млн 673 тис грн на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу;
  • для надання субвенції місцевим бюджетам області на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я в сумі 47 млн 395 тис грн, із них 24 млн грн на відшкодування вартості препаратів інсуліну та десмопресину під час забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет в рамках виконання заходів комплексної програми «Здоров’я Слобожанщини на 2019-2020 роки» та 23 млн 392 грн на оплату праці з нарахуваннями.

Планується розподілити субвенції з державного бюджету місцевим на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в сумі 5 млн 573 тис грн.

Майже 17 млн грн державної субвенції передбачається перерозподілити між місцевими бюджетами області на надання пільг та житлових субсидій населенню.

Окрім того, збільшено субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам на виплату соціальної допомоги на дітей-сиріт за принципом «гроші ходять за дитиною» у розмірі 1,5 млн грн.

Депутати рекомендували розглянути перелік змін до обласного бюджету на пленарному засіданні облради 5 грудня.

IMG_3473
IMG_3470
IMG_3491
IMG_3511
IMG_3461
IMG_3503
IMG_3560
IMG_3468
IMG_3574
IMG_3584
IMG_3467
IMG_3472
IMG_3568
IMG_3599
IMG_3563
IMG_3600
IMG_3487
IMG_3582
IMG_3611
IMG_3506
IMG_3544
IMG_3594
IMG_3522

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я