За участю першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю.

Під час засідання депутати обговорили низку питань, зокрема, директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Олексій Максимов поінформував присутніх про стан виконання у третьому кварталі 2019 року регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2018–2019 роки.

Так, за його словами, відповідно до регіональної Програми, правоохоронними органами області у взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування особлива увага була приділена посиленню протидії окремим видам злочинів; підвищенню ефективності розкриття та розслідування особливо небезпечних злочинів; протидії кіберзлочинності та організованій злочинності; впровадженню системи фіксації правопорушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі; підвищенню інформаційної безпеки; розвитку інформаційно-аналітичного забезпечення та кримінального аналізу; впровадженню комплексних інтелектуальних систем відеоспостереження, тощо.

«З урахуванням аналізу поширеності злочинів, зокрема, пов'язаних з крадіжками майна з автотранспортних засобів підрозділи Головного управління Національної поліції Харківської області вжили заходи, які сприяли підвищенню ефективності роботи з розкриття та попередження зазначених злочинів й з початку року зареєстровали 761 крадіжку з транспортних засобів на території області, – повідомив Олексій Максимов. – Встановлено 109 осіб, які причетні до вчинення 269 таких злочинів, а також 272 кримінальних проваджень відносно 104 осіб направлено до суду. Із них 83% злочинів учинено раніше судимими особами, що свідчить про необхідність ужиття органами влади додаткових цілеспрямованих заходів для адаптації цих осіб у суспільстві».

Окрім того, органами прокуратури області з метою протидії злочинності, насамперед в організованих формах та з корупційними проявами, переглянуто підходи до організації роботи. Так, результатом системної координаційної діяльності прокуратури області стало спрямування зусиль правоохоронців регіону на виявлення стійких злочинних угруповань та розкриття найбільш небезпечних тяжких злочинів. Упродовж 9 місяців 2019 року обліковано 49,2 тисяч кримінальних правопорушень проти 50,3 тисяч порівняно з минулим роком. Відсоток розкриття кримінальних правопорушень становить 37,5 % (10 231).

Поміж іншого, йшлося і про забезпечення публічної безпеки на вулицях та в інших громадських місцях. Зокрема, директор Департаменту підкреслив, що наразі суттєво збільшено кількість нарядів поліції на вулицях Харківщини, коригуються плани їх розстановки, забезпечено оперативне переміщення нарядів до місць учинення правопорушень і надзвичайних подій.

«В районах області працює 87 груп реагування патрульної поліції, які цілодобово реагують на повідомлення, з них 6 контролюють стан безпеки дорожнього руху», – сказав Олексій Максимов.

Також протягом ІІІ кварталу 2019 року територіальними відділами поліції Харківській області зареєстровано близько 90 кримінальних правопорушень, із них 54 вчинені у кіберсфері.

IMG_3447
IMG_3442
IMG_3419
IMG_3430
IMG_3450
IMG_3397
IMG_3453
IMG_3393
IMG_3398
IMG_3392
IMG_3440
IMG_3406
IMG_3380

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я