П’ятдесят країн із п’яти континентів представили свої туристичні можливості на Міжнародній туристичній виставці «International Travel Show TT Warsaw 2019», що проходила у Варшаві.

Цьогоріч Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України об’єднало на національному стенді «UKRAINE» Харківщину, Львівщину, Хмельниччину, Закарпаття та міста Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Тернопіль, Львів, Чорнобиль, Одесу, Херсон, Трускавець з метою презентації унікальних туристичних продуктів регіонів України. В основі концепції експозиції – філософія, що закладена в слогані «Ukraine NOW».

У ході триденного заходу Харківщина презентувала кращі маршрути й можливості відпочинку в регіоні. Серед різноманітної поліграфічної продукції про Харківську область, зокрема, представлено і буклети, карти про видатних поляків, які працювали і проживали на Слобожанщині.

Як розповіла директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок, «у якості інтерактивної частини нашої презентації проводилась безпрограшна лотерея, учасники якої розповіли про свої враження у соціальних мережах із використанням хештегу «#CharkowskiRegionTurystyczny», тобто «Харківщина туристична» і отримали тематичні сувеніри».

1
2
5
3
4
6

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я