Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко взяли участь у засіданні постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

У переліку розглянутих питань був і проект рішення щодо обласного бюджету на 2020 рік, обговорюючи який  депутати висловили занепокоєння відсутністю фінансового забезпечення з держбюджету цілих напрямків, від яких залежить стабільний розвиток регіону.

За пропозицією Сергія Чернова, необхідно грунтовно вивчити ризики, аби своєчасно відреагувати і звернутися до керівництва держави, або ж передбачити захисні механізми на місцях.

«До пленарного засідання ми повинні розуміти, де змінена система фінансування, а де дійсно необхідно виділяти кошти, для того, щоб ми могли підготувати і направити звернення за певними позиціями, де ми бачимо, що потреби перекриваються з держбюджету, чи субвенціями до обласного бюджету. Головне, щоб система фінансування на наступний рік була збалансованою й не постраждали незахищені верстви населення. Ми повинні впливати на те, щоб додаткові кошти були виділені для Харківської області», - підкреслив очільник обласної ради.

За інформацією директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергія Овсяннікова, «якщо дивитися в абсолютних цифрах, наступний бюджет менший, ніж у 2019 році. Основні зміни стосуються того, що багато програм переходять на фінансування через Міністерство соціальної політики, зокрема такі, як матеріальна допомога малозабезпеченим сім’ям. Зменшується також медична субвенція, у зв’язку з тим, що медична галузь буде фінансуватися через Національну службу здоров’я з другого півріччя наступного року».

Так, загальний обсяг обласного бюджету з врахуванням міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України за доходами та видатками складе – 6 411 025,3 тис. грн, в тому числі: по загальному фонду – 4 945 584,8 тис. грн, по спеціальному фонду – 1 465 440,5 тис. грн.

Надані показники обласного бюджету на 2020 рік будуть відкориговані у відповідності із одержаними від Міністерства фінансів України показниками міжбюджетних трансфертів, затвердженими Верховною Радою України при прийнятті проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік у другому читанні.

IMG_4917
IMG_4783
IMG_4781
IMG_4823
IMG_4845
IMG_4847
IMG_4848
IMG_4852
IMG_4859
IMG_4864
IMG_4870
IMG_4924
IMG_4876
IMG_4814
IMG_4875
IMG_4886
IMG_4892
IMG_4900
IMG_4916

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я