До Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» внесуть зміни. Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, у якому взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та перший заступник обласної ради Віктор Коваленко.

«Що стосується змін, які запропоновані до Положення обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», найважливіше те, що посилюється відповідальність конкурсантів, які готуватимуть проєкти, - зазначив Сергій Чернов. - Хочу наголосити, що для учасників конкурсу умови не змінюються. Вони будуть працювати у тих же умовах, проте у Положенні буде чітко визначена їх відповідальність за реалізацію проектів».

Як було зазначено у ході засідання комісії, на необхідності внесення змін до Положення конкурсу наголошувалось членами Конкурсного комітету, пропозиції яких  було враховано та підготовлено проєкт рішення обласної ради щодо внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

«Відповідно до цих змін, обов’язково перед подачею проєкту до участі у конкурсі його мають розглянути на місцевій сесії депутати і голосуванням підтвердити його доцільність. Тим самим місцева громада бере на себе відповідальність щодо необхідності цього проекту саме на цій території. Також серед змін є те, що реалізацію мініпроєкта конкурсант повинен буде здійснювати відповідно до календарного плану, який виписаний у його проекті», - зазначила начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв'язків виконавчого апарату обласної ради Олена Кулик.

За її словами, змінами передбачаються умови, за якими фінансування може бути відкликане.

«У переліку чітко визначено, що якщо упродовж двох місяців після того, як визначили конкурсанта переможцем, не приведена у відповідність вся документація, не укладені угоди, не оголошено тендери, не забезпечено співфінансування з місцевого бюджету – кошти відкликаються і перерозподіляються на інші проєкти, які йдуть далі за рейтингом. Також, якщо конкурсантом упродовж двох місяців після отримання субвенції з обласного бюджету не розпочато реалізацію  та касові видатки, кошти за рішенням конкурсного комітету також можуть бути відізвані», - додала вона.

Заслухавши інформацію, члени комісії прийняли рішення винести питання до розгляду на пленарному засіданні сесії Харківської обласної ради.

 

IMG_4917
IMG_4783
IMG_4781
IMG_4823
IMG_4845
IMG_4847
IMG_4848
IMG_4852
IMG_4859
IMG_4864
IMG_4870
IMG_4924
IMG_4876
IMG_4814
IMG_4875
IMG_4886
IMG_4892
IMG_4900
IMG_4916

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я