Цими днями славетні Харківський національний університет ім.В.Н. Каразіна та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого зустрічають поважний ювілей, з чим Харківська обласна рада щиро вітає колективи вишів і студентство!

Шлях становлення і розвитку цих провідних для цілої України навчальних закладів був непростим. Неодноразово змінювалися назви, статуси та умови діяльності цих установ. Але кращі освітянські традиції завдяки непересічним особистостям, які творили не лише історію вузів, а й всього краю, живуть тут і понині.

Класичний каразінський у світовому рейтингу посідає перше місце серед вузів України, а юридичний університет імені Ярослава Мудрого – має чільні позиції в рейтингах правничих шкіл за якістю освіти, рівнем випускників та привабливістю для абітурієнтів.

Не лише кузні кадрів і не тільки престиж вітчизняної освіти ці два університети у житті Слобожанського краю. Вони – осередок зародження і розквіту блискучої наукової думки. Вони – практична лабораторія, у якій високоточні і прикладні розробки знаходять подальший шлях.

Крокуючи в ногу із сучасними тенденціями, ці університети невпинно розвивають матеріально-технічну базу, що дає широкі можливості для практичної діяльності. Невипадково Леонардо да Вінчі писав, що наука – полководець, а практика – її солдати.

Шановні науковці та студентство! Поважний вік університетів – це підтвердження вивіреності навчальних стандартів, це міцний базис, який відкриває для вас освітні горизонти, що в умовах сьогодення по-справжньому безкраї. Будьте наполегливі у щоденній діяльності, ініціативні та успішні!


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я