Осучаснення матеріально-технічної бази школи №6 стало можливим в рамках успішно реалізованого мініпроєкту обласного конкурсу «Разом в майбутнє». У заході взяла участь начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик.

В рамках мініпроєкту було облаштовано лінгафонний кабінет з комплексом спеціалізованого акустичного та програмного обладнання для вивчення іноземних мов, а саме придбано 16 шкільних стільців та столів, 1 вчительський стіл та крісло, 16 ноутбуків, інтерактивну дошку та проєктор.

Із 230 тисяч гривень, в які оцінений проект, 115 тисячі гривень спрямовано з обласного бюджету, решта коштів залучалося з районного рівня та інших джерел.

Олена Кулик привітала учнів навчального закладу, підкресливши, що «новий лінгафонний кабінет – це можливість отримати відмінні навички комунікації і вимовляння, що має спростити спілкування з людьми із інших країн».

Міський голова Веніамін Сітов висловив вдячність голові Харківської обласної ради Сергію Чернову за можливість впроваджувати ініціативи громади.

«Будемо і надалі продовжувати брати активну участь у конкурсі заради реалізації багатьох соціальних проєктів, в тому числі спрямованих на розвиток освіти і молодіжної політики», – запевнив він.

Зокрема, цього року у Мереф’янській ОТГ переможцями стали дев’ять мініпроєктів на загальну суму фінансування 2,3 млн грн, з них фінансування з обласного бюджету склало 1,2 млн грн.

IMG_3740
IMG_3623
IMG_3622
IMG_3624
IMG_3630
IMG_3633
IMG_3640
IMG_3627
IMG_3648
IMG_3660
IMG_3653
IMG_3662
IMG_3664
IMG_3691
IMG_3676
IMG_3697
IMG_3704
IMG_3710
IMG_3727
IMG_3729

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я