За значний особистий внесок у розбудову інформаційного простору Харківщини та з нагоди ювілейного десятого святкування Дня україномовної преси голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручив обласні нагород керівникам обласних україномовних видань.

Сьогодні, у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося святкування Дня україномовної преси – традиції, започаткованої у 2009 році Спілкою української молоді у Харкові.

Приводом відзначання  Дня україномовної преси саме 12 листопада стали події далекого 1905 року. Тоді в цей день у в Лубнах, попри майже сорокарічну заборону на українськомовний друк, вийшов перший номер газети «Хлібороб» українською мовою, а роком пізніше у Харкові публікується газета «Слобожанщина».

Сергій Чернов, звертаючись до присутніх, наголосив, що українська мова – рушій розвитку всієї держави і кожен посадовець, журналіст, громадянин має це усвідомлювати: «Я принципово дотримуюсь правила спілкування державною мовою. Впродовж одинадцяти років, очолюючи вищий представницький орган місцевого самоврядування Харківщини, жодного пленарного засідання не поступився принципам та всі засідання ради проводив українською».

Голова обласної ради подякував усім причетним до створення україномовної преси й за значний особистий внесок у розбудову інформаційного простору Харківщини та розвиток журналістики, високий професіоналізм і відданість справі Сергій Чернов вручив обласні грамоти та подяки: директору видавництва «Глас», члену Національної спілки письменників України Валерію Дяченко; президенту громадської організації «Українське історичне товариство «Чорнобиль ноосфера» Юрію Ворошилову; члену Національної спілки журналістів України Миколі Шемету.

IMG_3106
IMG_3054
IMG_3063
IMG_3064
IMG_3076
IMG_3090
IMG_3096
IMG_3057
IMG_3107
IMG_3053
IMG_3084
IMG_3104
IMG_3092
IMG_3088
IMG_3102

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я