Харківську область було представлено під час Міжнародної туристичної виставки «ТурЕКСПО» у межах Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

Окрім Харківщини, у форумі брали участь представники 9 країн, серед яких – Грузія, Болгарія, Литва, Словаччина, Чехія, Білорусь, Франція та Молдова, а також представники туристичних організацій із 18 областей та міст України. Туристичний потенціал України представили Львівщина, Херсонщина, Одещина, Миколаївщина, Закарпаття, Донеччина, Буковина, Житомирщина, Полтавщина, Рівненщина, Тернопілля, міста Львів, Київ, Вінниця, Запоріжжя та ін.

На стенді «Харківщина туристична», що організований ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» експоновано туристичний потенціал Харківщини, кращі туристичні об'єкти, такі як: Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна, Пархомівський художній музей імені П. Ф. Луньова, Шарівський палацово-парковий комплекс «Садиба», Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди, регіональний ландшафтний парк «Feldman Ecopark», Краснокутський дендропарк та ін.

Велику увагу приділено природним перлинам Харківщини й різновидам еко-відпочинку. Також національні природні парки Харківщини представлено на об’єднаному стенді «Національні природні парки та екотуризм України», інформація якого адресується до відвідувачів із меседжем «Там, де ще не були. Невідома природа України»».

«Під час виставки від Харківської області представлено велику кількість різноманітних буклетів та друкованої продукції, також на електронному носії транслюються соціальні відеоролики із циклу «Харківщина: туристичні відкриття» про можливості відпочинку в регіоні, що викликало велику зацікавленість учасників заходу до нашого краю», – розповіла директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок.

Представники Харківського організаційно-методичного центр туризму ознайомились із роботою агротуристичного кластеру «ГорбоГори» і відвідали равликову ферму в межах робочого виїзду та функціонування харківського Агротуристичного кластеру «Енергія змін – «Еко громада», котрий власне і передбачає створення проектів у агротуристичному напрямку, що пов'язаний із розвитком сільських територій Дергачівського та Харківського району Харківської області.

Крім того, програма Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності включала в себе: платформу з обміну досвідом «B2B-Networking. Туризм», дискусійну панель «Екотуризм в національних парках України», різноманітні секції, тощо.

Довідково: 

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» – це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення. Харківська область вже друге приймає участь у цій міжнародній виставці.

Л_вiвс_ка_тур._виставка_0
Л_вiвс_ка_тур._виставка_1
Л_вiвс_ка_тур._виставка_2
Л_вiвс_ка_тур._виставка_3
Л_вiвс_ка_тур._виставка_4
Л_вiвс_ка_тур._виставка_5
Л_вiвс_ка_тур._виставка_6
Л_вiвс_ка_тур._виставка_7
Л_вiвс_ка_тур._виставка_8
Л_вiвс_ка_тур._виставка_9
Л_вiвс_ка_тур._виставка_10

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я