У Вовчанській загальноосвітній школі №6,  за участю керуючого справами виконавчого апарату Харківської обласної ради, члена Конкурсного комітету обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Сергія Клименка та  депутата Харківської обласної ради Віталія Панова презентовано мініпроєкт обласного конкурсу «Разом в майбутнє»  – «Мріємо, працюємо – школу облаштуємо!».

Завдяки реалізації проєкту створено безпечні та комфортні умови для перебування учнів і співробітників в школі, забезпечено якісне функціонування навчального закладу та  покращено його естетичний вигляд.

В рамках проєкту встановлено євроогорожу навколо школи, придбано і встановлено спортивний та ігровий майданчики, частину шкільного подвір’я облаштовано тротуарною плиткою.

Загальний бюджет проєкту склав 299,5 тис. грн., з них 134,7 тис. грн. – кошти з обласного бюджету, 134,8 тис. грн. – з районного бюджету, 15,0 тис. грн. -  спонсорські кошти та 14,9 тис. грн. - кошти конкурсанта.

Переможцю конкурсу Сергій Клименко вручив сертифікат, що свідчить про успішну реалізацію мініпроєкту, логотипи обласного конкурсу та побажав не зупинятися на досягнутому та надалі проявляти ініціативу для покращення умов навчального процесу.

DSCN3002
DSCN3030 (1)
DSCN3025 (2)
DSCN3004
DSCN3010
DSCN3021 (1)
DSCN3001

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я