1 листопада стартує прийом робіт на наступний Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко». А 5 листопада цьогорічні переможці фестивалю у номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» відбувають до Страсбурга, де побувають у штаб-квартирі Ради Європи. Саме таку нагороду отримали три українські дитячі телестудії від Ради Європи, що вже вісім років підтримує цю номінацію фестивалю.

У зв’язку з цим, сьогодні починаємо наступний конкурс, у якому розіграємо сувеніри зі Страсбурга: футболку та брелок.

Дайте у коментарях на сторінці «Місцеве самоврядування – це ми!» у Фейсбук відповідь на питання: Які інституції має Рада Європи? 

Результати розіграшу призів – 11 листопада.

Вісім років поспіль Рада Європи заохочує дитячу відеотворчість про місцеве самоврядування, його проблеми й здобутки, практики й реформу.вання За цей період чимало дитячих телестудій з різних куточків України, що зняли відео з цікавим авторським баченням, побували у Франції, у штаб-квартирі Ради Європи.

Серед них житомирська «Школа юних журналістів», студія «ШГТ ТВ» з Херсона, кіношкола «Суперстар» і студія авторських програм «Маяк» з Дніпра, дитяча студія телеведучих “Веселка TV” з Луганщини, команда «Радодрайв» з Рівненщини, студія “Веселка” з Житомирщини, львівська продакшн-студія «Рожеві окуляри», «ОбовсемКа» і кіногурток «Крок» з Харківщини, окремі автори з Луцька та Харківської області.

Загалом близько півсотні молодих людей змогли розширити своє бачення того, на яких засадах грунтується європейське врядування, враховуючи, що органи місцевого самоврядування є однією з головних підвалин будь-якого демократичного режиму; як захищаються права людей у Європейському суді; як мотивують європейську молодь до самостійних дій на користь громад.

Як вже згадувалося вище, днями до Страсбурга помандрують цьогорічні переможці фестивалю у спецномінації про самоврядування. Це студійці з Чугуєва, Житомира і Харкова.

В еру стрімкого розвитку технологій нескладно зняти і змонтувати навіть у смартфоні відео про життя громад, шкільне чи студентське самоврядування, рецепти розвитку територій. Даємо підказку: головна родзинка особливо успішного відео – не лише розповідати про самоврядування, але й врядувати.

Свої роботи надсилайте до 31 травня 2020 року до оргкомітету медіафестивалю «Дитятко»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я