Харківську область представляють Коломацька, Мереф’янська, Старосалтівська, Зачепилівська та Оскільська ОТГ. На порядку денному форуму – результати реалізації Програми місцевого системного розвитку щодо прозорого управління земельними ресурсами.

У форумі з питань сталого управління земельними ресурсами громад взяли участь понад триста учасників, серед них сімдесят громад-партнерів Програми місцевого системного розвитку з шести областей України: представники центральних та регіональних органів влади, органів місцевого самоврядування, спільноти програм і проектів міжнародної технічної допомоги. 

Щодо подальшої реалізації земельної реформи присутнім розповіли Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов та Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський.

До того ж, під час форуму відбулася дуже плідна і цікава дискусія щодо практичного та ефективного управління земельними та іншими ресурсами громади, порадами з реального життя ділилися голови ОТГ. А також, учасники обговорювали законопроекти стосовно вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин.

З листопада 2018 року на території Харківської, Дніпропетровської,  Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток) реалізується Програма місцевого системного розвитку, що виконується Фондом Східна Європа  у партнерстві з ТОВ «БломІнфо-Юкрейн», громадською організацією «ДЕСПРО» та Київським економічним інститутом.

Метою Програми є розвиток спроможності об’єднаних територіальних громад в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я