Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко в межах візиту до Золочівського району провів особистий прийом громадян, ознайомився з реалізацією мініпроєкту – переможцем обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та взяв участь у Ярмарку здоров’я.

Під час прийому Віктор Коваленко розглянув близько тридцяти звернень жителів Золочівщини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Більшість з них стосувалися необхідності отримання матеріальної допомоги на лікування онкозахворювань, стентування, цукрового діабету тяжкої форми, проведення операції на очах, реабілітації після інфаркту й ішемічного інсульту, операційного втручання на хребті, тощо.

Віктор Коваленко, детально ознайомився із кожним зверненням та висловив готовність допомогти людям і підтримати їх у скруті на місці розпочинаючи оперативне вирішення питань. Ті ж ситуації, розв’язання яких потребує певного часу, перший заступник голови обласної ради взяв під особистий контроль.

До того ж, Віктор Коваленко ознайомився із ремонтом даху будинку ОСББ, який було проведено в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Зокрема, завдяки участі у конкурсі понад п’ятдесят співмешканців отримали крім відремонтованого даху, внутрішнє улаштування та опорядження під’їздів, й благоустрій прибудинкової території. Вартість проєкту склала 298 тис 140 грн, із них 50% – кошти обласного бюджету 149 тис 070 грн, з місцевого бюджету – 134 тис 163 грн та конкурсанта – 14 тис 907 грн.

Вітаючи громаду із успішною реалізацією мініпроєкту, перший заступник голови обласної ради побажав мешканцям ОСББ і надалі активно приймати участь у конкурсі, реалізовуючи усі необхідні для району ініціативи, «а ми в свою чергу, будемо підтримувати та сприяти втіленню потребам краю».

Окрім того, у Золочеві проходить масштабна Ярмарка здоров’я. Впродовж усього дня мешканці та гості району можуть максимально сфокусуватися на стані свого здоров’я, а саме спілкуватися із сімейними лікарями, консультуватися з вузькими спеціалістами, проходити експрес-діагностику організму, тощо.

За словами Віктора Коваленко, ярмарка користується чималим попитом, бо лише протягом декількох годин цей пізнавальний та корисний захід відвідали майже сотня мешканців краю. Усі вони мали змогу перевірити роботу серця зробивши електрокардіограму, виміряти артеріальний тиск, рівень цукру в крові, холестерин.

«Громада Золочівщини вперше приймала такий масштабний захід за участю сімейних лікарів. Але я переконаний, що Ярмарка здоров’я стане доброю традицією завдяки якій, мешканці будуть більше обізнані щодо профілактики захворювань і, як результат, будуть менше хворіти», – наголосив перший заступник голови обласної ради.

Також у рамках заходу працювали різноманітні інтерактивні діагностичні локації, зокрема зони раннього дитячого розвитку, дитяча гра «Плюшевий лікар», отримання навичок невідкладної допомоги тощо.

IMG_8499
IMG_8502
IMG_8480
IMG_8490
IMG_8526
IMG_8487
IMG_8636
IMG_8607
IMG_8604
IMG_8615
IMG_8582
IMG_8648
IMG_8742
IMG_8659
IMG_8859
IMG_8727
IMG_8787
IMG_8793
IMG_8746
IMG_8668
IMG_8868
IMG_8654
IMG_8773
IMG_8815
IMG_8862
IMG_8850
IMG_8664
IMG_8852
IMG_8867
IMG_8854

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я