Сьогодні, 19 грудня, напередодні 15-річчя української міліції, відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників органів внутрішніх справ. В них взяли участь голова Харківської обласної ради Васілій Салигін, Харківський міський голова Михайло Добкін, заступник голови облдержадміністрації Сергій Стороженко та голова Державної податкової адміністрації в Харківській області Станіслав Денисюк.

Після покладання квітів до пам’ятника загиблим у боротьбі зі злочинністю, відбулася церемонія нагородження найкращих працівників органів внутрішніх справ. За вагомий особистий внесок у забезпечення правопорядку і законності в Харківській області, за високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю В.Салигін вручив Почесну відзнаку Харківської обласної ради „Слобожанська слава" начальнику УВБ в Харківській області ДВБ ГУБОЗ МВС України Володимиру Колєсніку, начальнику УДАІ ГУМВС України в Харківській області Ігорю Швидкому та заступнику начальника УБОЗ ГУМВС України в Харківській області Олександру Яковлєву.

Голова обласної ради Васілій Салигін подякував харківським міліціонерам за те, що вони завжди приходять на допомогу жителям нашого краю, побажав їм та їхнім сім’ям щастя та добробуту, щоб рідні завжди чекали їх з важкої служби та з порозумінням ставилися до цієї нелегкої роботи.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я