Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач доповів про екологічні проблеми в області на нараді з питань природоохоронних заходів та забезпечення безпеки екологічного стану на території Харківської області.

Він зазначив, що існує більше 50 кримінальних проваджень, котрі стосуються вирубки лісів. Депутати обласної ради прийняли безліч звернень до центральних органів влади з цього питання.

У ході своєї доповіді Володимир Скоробагач зупинився на кількох екологічних проблемах, якими разом з депутатами обласної ради він займається кілька років.

«На сьогодні ніхто не був покараний. Станом на липень 2019 року збитки завдані лісі становить 61 млн грн», - зазначив заступник голови обласної ради.

Нагадаємо, за його словами, в 2016 році була створена робоча група, до якої увійшли депутати, громадські працівники, представники ХОДА, правоохоронних органів, комунальних підприємств, держпідприємства, екологічної інспекції та ін. За підсумками роботи створені робочі групи, телефонні гарячі лінії в області та в районах (за 5 місяцем цього року від громадян на обласну гарячу лінію надійшло 18 звернень про незаконну вирубку лісу, в 2018 р - 37 звернень, всього 86 звернень - Харківський, Краснокутський, Валківський, Кегичівський, Дворічанський, Сахновщинський райони).

Депутатами обласної ради прийняли кілька звернень до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерств і відомств щодо вирішення проблеми вирубки лісів. Вони спрямували пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства щодо посилення покарання і відповідальності за вирубку та вивезення лісу, направлені листи в органи місцевого самоврядування області, в екологічну інспекцію, в Національну поліцію, прокуратуру області, СБУ.

IMG_4121
IMG_4017
IMG_4027
IMG_4118
IMG_4028
IMG_4043
IMG_4143
IMG_4088
IMG_4131
IMG_4116
IMG_4196
IMG_4172
IMG_4006
IMG_4039
IMG_4008
IMG_4096
IMG_4185

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я