Екологічні порушення на Харківщині були предметом розгляду на нараді в Будинку рад. Питання незаконних вирубок лісів, проблеми інвентаризації земель, відсутності очисних споруд в регіоні обговорили учасники заходу. Йшлося про необхідність ефективного реагування правоохоронцями на встановлені факти злочинів та механізми попередження незаконного поводження з природними ресурсами.

Участь у засіданні взяли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач,  депутати обласної ради Максим Колінько та Олександр Донський, керівники усіх правоохоронних органів регіону, профільних департаментів та установ.

«Це питання на сьогодні дуже актуальне й на мою думку складається з двох частин. По-перше, є недосконалість законодавчих та нормативних документів, яка сприяє порушенню на місцях, - зазначив Сергій Чернов. -  Я вважаю, неврегульованим питання на законодавчому рівні, що стосується лісосмуг, яких в області понад 70 тис гектар. Вони не належать сьогодні до державної власності й через те, що вони незахищені, дуже часто на них проходять незаконні рубки. Вважаю, що саме на цих насадженнях повинна першочергово бути проведена інвентаризація, використані усі можливі механізми з тим, щоб кожен клаптик мав свого господаря».

Він також поінформував присутніх, що у межах повноважень обласна рада з початку січня 2017 року розглянула 20 клопотань Державної служби геології та надр, з них депутатський корпус прийняв 11 позитивних рішень, зокрема, щодо організації трьох заказників місцевого значення.

«Екологічна складова була, є і буде дуже важливою. Питання екології стосуються кожної родини, та кожної громади. Реакція контролюючих органів повинна бути миттєвою, прозорою та ефективною. Обласна рада готова в межах своїх компетенції впливати на ці всі процеси, щоб навести лад у цьому питанні в області», - підкреслив голова обласної ради.

IMG_4121
IMG_4017
IMG_4027
IMG_4118
IMG_4028
IMG_4043
IMG_4143
IMG_4088
IMG_4131
IMG_4116
IMG_4196
IMG_4172
IMG_4006
IMG_4039
IMG_4008
IMG_4096
IMG_4185

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я