Ознайомився із результатами проведених ремонтних робіт стратегічно важливих дорожніх об’єктів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у межах робочої поїздки до Лозівського району.

Об’їзна дорога на Лозову – це перше будівництво за всю історію незалежності України, місцевої дорожньої мережі. Роботи протяжністю 1,6 км виконані у межах реалізації Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки. Кошторисна вартість склала 58 млн грн. Дорожній одяг представлено наступними шарами:

  • дренуючий шар з піску 15 см;
  • шар основи з щебенево-піщаної суміші 15 см;
  • шар основи з щебенево-піщаної суміші укріпленої цементом 15 см;
  • шар з асфальтованої крупнозернистої суміші 10 см;
  • верхній шар покриття із асфальтобетонної дрібнозернистої суміші 5 см;
  • підсипання узбіч ґрунтом та укріплення щебенево-піщаною сумішшю.

Сергій Чернов привітав громаду із довгоочікуваним об’єктом дорожнього шляху, наголосивши, що нова дорога з’єднала автошляхи державного і місцевого значення, а також стала чудовим подарунком лозівчанам до 150-річчя міста.

«Вітаю із завершенням спорудження важливого об’єкта – нової об’їзної дороги, яка будувалася в комплексі зі стратегічною дорогою Харків–Лозова–Павлоград, – говорить голова обласної ради. – На омріяний автошлях покладено багато сподівань, а найголовніше – дорога навколо Лозової дозволить розвантажити місто від важкого транспорту».

Окрім того, майже завершено ремонтні роботи по відновленню дороги Р-51 Харків–Лозова–Павлоград, які тривали протягом останніх трьох років. За період 2017-2018 роки було відновлено 35,91 км. У 2019 році на покращення її стану з державного фонду за окремою програмою було виділено 1 млрд грн. Кошти у сумі 953,5 млн грн пішли на відновлення дорожнього одягу, решта – 46,5 млн грн на ремонт чотирьох штучних споруд, реконструкцію яких буде завершено до 1 жовтня 2019 року, а саме: шляхопроводу у с. Таранівка Зміївського району, мосту у с. Катеринівка Лозівського району, шляхопроводу у м. Лозова та мосту у с. Іванівка Лозівського району.

Наразі на автошляху Р-51 повністю відновлено покриття завдовжки 76,3 км та проводяться роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, встановлення бар’єрної огорожі, дорожніх знаків та оновлюється узбіччя. Завершення усіх запланованих робіт до 15 жовтня 2019 року.

«Сучасні, комфортні, безпечні автошляхи – мрія мільйонів українців. На власному прикладі Харківщина довела, що об’єднавши зусилля державного, обласного та районного керівництва, а також при правильному підході за декілька років можна не тільки відремонтувати стратегічно важливий напрям Р-51, реконструкція якого не відбувалась із моменту будівництва з 1962 року, а й побудувати нову довгоочікувану дорогу за декілька місяців більше ніж можливо. Будемо продовжувати працювати в такому же темпі та робити все необхідне для покращення життя громад», – наголосив голова обласної ради Сергій Чернов.

IMG_3384
IMG_3504
IMG_3367
IMG_3450
IMG_3410
IMG_3457_
IMG_3427
IMG_3461_
IMG_3465
IMG_3435
IMG_3391

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я