Найвищою нагородою регіону «Слобожанська слава» відзначені сьогодні депутат Лозівської міської ради Харківської області VII скликання Олександр Мельник та начальник Лозівського високовольтного району електричних мереж АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» Володимир Тищенко. Вручив нагороду голова Харківської обласної ради  Сергій Чернов, подякувавши лозівчанам за вклад у розвиток краю.

"Лозівщина - край трудолюбивих та небайдужих людей, які дбають про сьогодення і майбутнє своїх дітей. Про яку б сферу не йшлося, бачимо, як оновлюється інфраструктура, поліпшуються послуги в охороні здоров'я та освіті, зміцнюється база для дитячого розвитку й дозвілля.

За це щиро дякую лозівській команді управлінців та персонально кожному з вас, дорогі друзі", - сказав Сергій Чернов і вручив відзнаки обласної ради лозівчанам.

Голова обласної ради зазначив, що Почесна відзнака Харківської обласної ради вручена Олександру Мельнику та Володимиру Тищенко за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і відданість справі, активну громадську позицію, з нагоди 150-річчя заснування міста Лозової та 76 річниці визволення Лозівського району від нацистських загарбників.

Також заохочувальною відзнакою голови обласної ради – «Цінний подарунок – годинник з логотипом “Голова Харківської обласної ради”» було нагороджено лікаря з ультразвукової діагностики комунального некомерційного підприємства «Лозівська центральна районна лікарня» Валентину Жовту; голову селянського фермерського господарства «ЛАН» Володимира Сморщка; начальника управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області Вікторію Урванцеву; головного інженера комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області Павла  Ускова.

Окрім того, лозівчанам було вручено грамоти та подяки Харківської обласної ради.

IMG_3867
IMG_3551
IMG_3586
IMG_3563
IMG_3530
IMG_3606
IMG_3658
IMG_3526
IMG_3627
IMG_3531
IMG_3696
IMG_3818
IMG_3861
IMG_3840
IMG_3961
IMG_3625
IMG_3644
IMG_3796
IMG_3668
IMG_3799
IMG_3708
IMG_3803
IMG_3777
IMG_3834
IMG_3961

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я