Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в святкових урочистостях з нагоди 150-річчя від Дня заснування міста Лозова та 76-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників.

Під час вітального слова Сергій Чернов зазначив: «Сьогодні Лозівщина зустрічає ці святкові дати з новими силами і енергією,  гордістю за видатні здобутки і головне багатство – щирих і талановитих жителів. У цей день хочу особливо підкреслити велику роль, яку відіграє Лозова в житті Харківської області. Лозівщина – не тільки промисловий центр, але й одна з житниць нашого регіон».

Він також висловив переконання, що взаєморозуміння, відповідальність і щоденна копітка праця кожного є фундаментом для досягнення спільної мети – процвітання рідного краю. Успішне майбутнє залежить насамперед від взаємоповаги, підтримки і бажання зробити його сучасним, комфортним і упорядкованим.

«Дозвольте подякувати за ваші працьовитість та енергію, безмежну любов до рідного краю, великий внесок, який ви своїм трудом та завзяттям робите в розвиток Харківщини, - сказав голова обласної ради. - Хай квітне та гарнішає Лозівщина, а життя кожної родини наповнюється радістю, добробутом і впевненістю в завтрашньому дні».

Святкування Дня міста було яскравим і незабутнім. Для дітей в цей день була організована захоплююча конкурсно-розважальна програма. Гості святкувань мали змогу долучитися до спортивних розваг, фотоконкурсу з нагоди 150-ї річниці утворення міста  «Лозова – моє місто», подивитися флешмоб за участю барабанщиць, оглянути виставки творчих робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Лозівщини та сучасної військової техніки за підтримки батальйону Донбас-Україна, виїзну музейну експозицію клуба любителів раритетної техніки «Самоход».

Також містяни насолодилися концертом за участю творчих і танцювальних колективів громади, дискотечною програмою гурту «Каверс» міського Палацу культури. Завершилося свято пізно ввечері виступом народної артистки України Ірини Білик та яскравим феєрверком.

IMG_3867
IMG_3551
IMG_3586
IMG_3563
IMG_3530
IMG_3606
IMG_3658
IMG_3526
IMG_3627
IMG_3531
IMG_3696
IMG_3818
IMG_3861
IMG_3840
IMG_3961
IMG_3625
IMG_3644
IMG_3796
IMG_3668
IMG_3799
IMG_3708
IMG_3803
IMG_3777
IMG_3834
IMG_3961

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я