На території Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди відбувся щорічний культурно-мистецький захід «Сад пісень Сковороди – 2019». У святі присвяченому пам’яті видатного українського філософа і мислителя взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

Традиційно вже у дев’ятий раз проходить фестиваль «Сад пісень Сковороди». Основному заходу передувала урочиста частина – вшанування українського письменника і покладання квітів до погруддя Григорія Сковороди біля Бабаєвського Палацу культури.

«Дуже важливо, щоб ідеї видатного мислителя та просвітника Григорія Сковороди жили вічно. Він залишив особливий слід у розвитку української культури, його твори стали часткою скарбниці світової літератури, а мудрі слова залишаються актуальними навіть у наш час», – сказав Віктор Коваленко.

Видовищні урочистості чекали на гостей у Бабаївському лісі, адже саме тут видатний український поет, педагог, філософ Григорій Савич Сковорода надихаючись мальовничими краєвидами створив 15 з 30 своїх видатних байок.

Безперервне дійство сучасного музичного фольклорного й поетичного мистецтва відбувалося на території знаменитої Сковородинівської криниці, а виступи народних професійних та аматорських вокальних колективів, гуртів, солістів, музикантів різних жанрів – від аутентичного співу до сучасної української естради очікували на гостей на території Грушевої галявини «Грушник».

Під час привітального слова Віктор Коваленко наголосив: «Я дуже радий, що вже дев’ятий рік поспіль мистецький захід збирає таку величезну кількість людей. Це свідчить про те, що ідеї видатного філософа Григорія Сковороди продовжують наслідувати і навіть набули загальнонаціонального характеру. Дуже радію, що на такому святі також багато дітей, адже саме їм, нашому майбутньому, варто прищеплювати любов до своєї країни, до національних традицій».

Галявина перед сценою, де проходила мистецька програма, була заповнена глядачами, які тепло приймали виступи почесних гостей та артистів. Усі бажаючі могли оглянути художню виставку «Натхнення Слобожанщини» та роботи юних художників Харківського району, відвідати виставку-продаж різних видів декоративно-ужиткового мистецтва не лише Харківської області, а й інших областей України та сувенірної продукції, що пов’язана з життям та творчістю Григорія Савича Сковороди.

IMG_7074
IMG_7068
IMG_7034
IMG_7204
IMG_7252
IMG_7217
IMG_7198
IMG_7222
IMG_7265
IMG_7312
IMG_7287
IMG_7201
IMG_7207
IMG_7318
IMG_7215
IMG_7323
IMG_7372
IMG_7483
IMG_7508
IMG_7414
IMG_7476
IMG_7418
IMG_7451
IMG_7489
IMG_7496
IMG_7505
IMG_7527
IMG_7475
IMG_7556
IMG_7518
IMG_7547

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я