Найвищою нагородою регіону «Слобожанська слава» відзначено сьогодні директора дитячо-юнацької спортивної школи «ХФТІ» тренера зі скелелазіння вищої категорії – Лілію Самсонову. Вручив нагороду перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко під час урочистого відкриття чемпіонату України зі скелелазіння з трудності та швидкості.

Вітаючи із восьмидесятирічним ювілеєм видатну спортсменку, яка тримала в руках олімпійський вогонь, перший заступник голови Харківської обласної ради наголосив: «Щиро радію тому, що відзнаку "Слобожанська слава" отримує альпіністка, яка стояла на памірських вершинах 7-тисячників, а наразі є директором спортивної школи в якій сьогодні займається понад 300 дітей».

За шістдесят років самовідданої праці, говорить Віктор Коваленко, присвятивши їх спорту, тренерській та суддівській праці, роботі з дітьми, Лілія Самсонова «дала старт багатьом альпіністам та виховала декілька світових чемпіонів і призерів чемпіонатів світу. Глибока шана Вам за це!».

Після офіційної частини понад сотні спортсменів із Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Київської, Кіровоградської, Одеської, Рівненської, Харківської, Чернівецької областей розпочали змагання за звання Чемпіона України зі скелелазіння з трудності та швидкості серед дорослих.

Віктор Коваленко побажав учасникам змагань чесної і безкомпромісної боротьби, а також й надалі примножувати свої спортивні досягнення: «Хай всі Чемпіонати та змагання, що вимагають концентрації волі та величезних зусиль, дарують перемоги, яких ви заслуговуєте і яким ми завжди пишаємося. Успіхів вам!».

Лілія Миколаївна Самсонова – переможниця Чемпіонатів України та Радянського союзу зі скелелазіння та лижним перегонам, майстер спорту двічі й у лижах й у скелелазінні, має 1-й розряд з альпінізму, інструктор з альпінізму другої категорії, суддя національної категорії зі скелелазіння.

Чемпіонат України зі скелелазіння з трудності та швидкості (серед дорослих) проходитиме з 13 по 15 вересня 2019 року у місті Харків на скеледромі «Вертикаль».

IMG_5839
IMG_5896
IMG_5991
IMG_5874
IMG_5902
IMG_5859
IMG_5936
IMG_5894
IMG_5968
IMG_5926
IMG_5984
IMG_6004
IMG_6044
IMG_5878
IMG_6030
IMG_5864
IMG_6065
IMG_5846

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я