Цьогоріч у рамках Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» з'явилася особлива панель – DYTIATKO.Industry, – яка об'єднала низку заходів, спрямованих на розвиток творчості та професійних навичок учасників.

Так, у межах DYTIATKO.Industry проходитиме сценарний пітчинг для дитячих студій та презентація двох проєктів – «Хочу бути дорослим» та «Байки.UA», які реалізовані дитячими студіями за підтримки Українського культурного фонду.

За словами президента фестивалю Сергія Чернова, вперше буде проведено акторський кастинг для дітей віком від 9 до 16 років.

«Цей захід є своєрідною підготовкою до створення в регіоні Харківської кінокомісії. Своїм досвідом з цього питання з нами готова ділитися дружня Тернопільщина, а саме – Тернопільська кінокомісія, фахівці якої візьмуть участь у фестивалі, проведуть для учасників майстер-клас «Як заручитися підтримкою кінокомісії, аби виграти проєкт», - сказав Сергій Чернов.

Крім того, у рамках DYTIATKO.Industry відбудеться авторський воркшоп Таї Кабаєвої "VR Art Kids". Режисерка анімації, VR-artist, медіа-художниця та арт менторка завітає до Харкова, аби розповісти про можливості VR технології в контексті мистецтва та art проектів.

До речі, можливості творчості в просторі віртуальної реальності та створення аудіовізуальних проектів – є однією з ключових тем цьогорічного фестивалю. Окрім Таї Кабаєвої, свій майстер-клас "Медіа мистецтво та VR-анімація" для учасників проведе ще один фахівець – Олександр Сіроус.

На цьому нововведення фестивалю не закінчуються - на початку 2019 року фестиваль «Дитятко» був прийнятий до лав Європейської асоціації дитячих фільмів – ECFA, що відкриває додаткові можливості інформаційної та консультативної підтримки, залучення фахівців у галузі дитячого кіно, використання бази даних організації під час відбору фільмів на фестиваль, а також дозволяє бути активними учасниками заходів, які проводяться під егідою організації.

IMG_8088
IMG_0745
IMG_0778
IMG_0761
IMG_0800
IMG_0766
IMG_0798
IMG_8055
IMG_0806
IMG_7964
IMG_7979
IMG_8025
IMG_8033
IMG_8068
IMG_8110
IMG_8120
IMG_8077
IMG_8117
IMG_8132
IMG_0815
IMG_8165
IMG_8177
IMG_0753
IMG_0786
IMG_7959
IMG_8113
IMG_8135

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я