Про внесення змін до Програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року у Харківській області говорили під час засідання постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації.

Метою Програми є забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя суспільства не тільки за ознакою статі, а й за іншими захищеними законом ознаками, такі як – вік, інвалідність, соціально-економічний статус, расова приналежність, місце проживання тощо.

Зміни до Програми вносяться з метою подолання гендерних стереотипів шляхом здійснення заходів з підтримки жінок і чоловіків похилого віку, зокрема тим, яким виповнилося 100 років; також регламентувалося надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціального спрямування на програми, проекти чи заходи, які націлені на подолання гендерних стереотипів.

В рамках програми планується проведення інформаційних кампаній, а саме – форуми, круглі столи, акції, зустрічі тощо, які будуть спрямовані на запобігання та протидію дискримінації та насильства за ознакою статі.

«Досвід багатьох держав світу свідчить, що при підвищенні показника участі жінок у прийнятті рішень посилюється соціальна орієнтація державної політики, знижується рівень корупції тощо», – наголосив голова постійної комісії Олександр Гусаров.

Окрім того, передбачається впровадження заходів з надання підтримки молодіжним та дитячим громадським об’єднанням для реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Члени комісії погодили винесення питання до розгляду у ході пленарного засідання ХХІ сесії Харківської обласної ради.

IMG_2146
IMG_2098
IMG_2114
IMG_2111
IMG_2128
IMG_2122
IMG_2126
IMG_2131
IMG_2135
IMG_2139
IMG_2127
IMG_2141

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я