У Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю.

Під час засідання депутати заслухали низку питань, зокрема, інформацію про результати діяльності регіональної прокуратури у першому півріччі поточного року. Зокрема органами прокуратури області було вжито низку комплексних організаційно-практичних заходів, які були спрямовані на забезпечення ефективної реалізації визначених законом повноважень щодо зміцнення законності і правопорядку в регіоні, захисту інтересів громадян та держави.

Так, за словами представника Харківської прокуратури, вдалося значно покращити відсоток розкриття кримінальних правопорушень, а саме зменшилась кількість тяжких та середньої тяжкості злочинів, розбійних нападів. На 5,9% зменшилось число кримінальних правопорушень проти безпеки руху та експлуатації транспорту, на 26.1% – кількість злочинів, які вчиняються у громадських місцях, у тому числі на вулицях – 30,8%

«Досягнуто позитивних результатів за пріоритетними напрямками – до суду з обвинувальними актами направлено 4067 кримінальних проваджень, з числа відправлених 61 акт – про корупційні правопорушення», – зазначив заступник начальника управління нагляду у кримінальному впровадженні прокуратури Харківської області.

Разом з цим, органами прокуратури області з метою протидії злочинності, насамперед в організованих формах та з корупційними проявами, переглянуто підходи до організації цієї роботи, в тому числі і з питань взаємодії з іншими силовими структурами.

Як результат, завдяки вжитим координаційним та організаційно-практичним заходам у першому півріччі 2019 року виявлено 14 стійких злочинних угруповань, знешкоджена дві злочинні організації. По одній організованій групі з корумпованими та транснаціональними зв’язками, в бюджетній сфері, два сформовані на етнічній основі, всього у складі 53 особи, які вчинили 260 кримінальних правопорушень.

Комісія також розглянула низку кадрових питань, пов’язаних з продовженням дії контрактів з керівниками обласних комунальних підприємств. Після обговорення було ухвалено відповідні висновки та рекомендації.

IMG_1897
IMG_1860
IMG_1863
IMG_1890
IMG_1865
IMG_1870
IMG_1894
IMG_1857
IMG_1879
IMG_1885
IMG_1874
IMG_1900
IMG_1878

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я