За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку. Депутати розглянули питання про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки.

Зокрема, йшлося про ефективне використання всіх можливих фінансових ресурсів для проведення ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Харківської області, а також створення додаткових джерел фінансування дорожнього господарства.

Як наголосив перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини» Сергій Литвинець: «Згідно Програми у нас затверджено перелік доріг місцевого значення, по яким виконуються ремонти. Наразі вже виконано ремонтних робіт майже на 80 %, що складає 77 об’єктів».

Він зазначив, що за результатами проведення всіх тендерних процедур виникла економія коштів за рахунок субвенцій у 2018 році. Станом на поточний рік залишки в загальній сумі складають 818 млн 648,2 тис грн. Гроші пропонують перенаправити на:

  • будівництво, капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення – 91 млн 132 тис грн;
  • поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення – 351 млн 495 тис грн;
  • поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення – 320 млн 148,2 тис грн;
  • будівництво, реконструкція, капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 55 млн 872 тис грн.

Члени постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку підтримали запропоновані зміни до Програми та погодили винесення цього питання на розгляд чергової сесії обласної ради.

IMG_0810
IMG_0800
IMG_0836
IMG_0808
IMG_0840
IMG_0820
IMG_0826
IMG_0814
IMG_0824
IMG_0802
IMG_0843

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я