Круглий стіл на тему «Проблеми представництва інтересів місцевих рад у судах», участь у якому взяли представники юридичних підрозділів та керівники виконавчих апаратів місцевих рад області, відбувся за організації Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Модератором заходу став депутат обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов.

Спікерами ж виступили голова Ради адвокатів Харківської області Вікторія Гайворонська; керуючий Партнер Адвокатського об’єднання  «РУХ» В’ячеслав Ус; радник Асоціації з правових питань, секретар Антикорупційного центру Асоціації, правознавець Олег  Михайлов; керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко.

«Тут зібралися фахівці, від яких, без перебільшення, залежить майбутнє наших рад в частині правового захисту територіальних громад. З огляду на положення абз.2 пп.11 п.16.1 «Перехідних положень» Конституції з 1 січня 2020 року представництво органів державної влади та місцевого самоврядування в судах здійснюватиметься виключно прокурорами або адвокатами, – зазначив Микола Тітов. – Тому потрібно зрозуміти як діяти у ситуації, що склалася, та що робити штатним юристам виконавчих апаратів органів місцевого самоврядування». 

«Це наша спільна проблема і спільне завдання – знайти рішення, мінімізувавши можливі ризики та помилки. Сьогоднішній круглий стіл – можливість для усіх нас обмінятися думками та віднайти рішення, завдяки якому ми зможемо належним чином захищати інтереси територіальних громад», – додав він.

Так, у ході обговорення представники юридичних підрозділів виконавчих апаратів місцевих рад висловили своє бачення можливого вирішення цього питання.

Підбиваючи підсумки, Микола Тітов зазначив, що пропозиції з вирішення зазначеної проблеми прийматимуться від громад області до 20 серпня, потім вони будуть опрацьовані робочою групою та винесені на загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

IMG_9274
IMG_9279
IMG_9291
IMG_9327
IMG_9307
IMG_9286
IMG_9315
IMG_9283
IMG_9302
IMG_9310
IMG_9280
IMG_9281
IMG_9300
IMG_9330
IMG_9293
IMG_9304
IMG_9294

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я