У малому залі Будинку рад відбулася робоча нарада з питань організації безпеки та проведення матчів кваліфікаційного раунду жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2019/2020 роки. Участь у заході взяв перший заступник голови Харківської обласної ради, голова Харківської обласної федерації футболу Віктор Коваленко.

Під час наради обговорювались основні напрями роботи та першочергові завдання організації матчів. Насамперед, заходи безпеки до, під час та після закінчення змагань.

Особливу увагу було приділено й комплексу інфраструктурних питань, що стосуються відповідності стадіону, готельної та транспортної системи міста, аеропорту і фан-зон вимогам УЄФА, щодо проведення великих футбольних змагань.

Звертаючись до присутніх, голова Харківської обласної федерації футболу Віктор Коваленко наголосив: «Харківський "Житлобуд-1" прийматиме вже другий рік поспіль відбіркові матчі кваліфікаційного групового етапу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА. Ми вже маємо значний досвід з організації проведення міжнародних змагань такого рівня. Тому впевнений, що управлінська команда Слобожанщини і цьогоріч відмінно впорається із усіма питаннями, приділивши увагу до найдрібніших деталей».

До того ж, ішлося про організацію зустрічі та розміщення команд, готовність стадіону та спортивно-тренувальної бази футбольного клубу «Металіст», дотримання основних засад громадської безпеки.

Матчі жіночої Ліги Чемпіонів 2019/2020 відбудуться з 7 по 13 серпня 2019 року на спортивно-тренувальній базі «Металісту». Суперниці харків’янок: ФК «Мінськ» (Білорусь), ЖНК «Спліт» (Хорватія), Беттембург (Люксембург).

IMG_9090
IMG_9081
IMG_9055
IMG_9048
IMG_9046
IMG_9073
IMG_9078

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я