Від імені депутатів Харківської обласної ради та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!

Цей день є символом непорушного зв'язку багатьох поколінь мужніх людей, які є елітою Збройних Сил. Ви є втіленням честі, мужності та вірності, а своїми подвигами здобули велику шану українців.

Повітряні Сили нашої країни мають давню і славну історію та у час, коли держава торує дорогу з-поміж складних випробувань, захищають спокій громадян і продовжують залишатися запорукою збереження цілісності та суверенітету нашої Батьківщини.

Сьогодні на теренах рідної землі Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба є вищим військовим закладом, що готує кваліфікованих військовослужбовців і цивільних фахівців, який за свою багаторічну історію став  провідним університетом з військової освіти та військової підготовки в державі. Чотири міністри оборони, головнокомандувачі та заступники головнокомандувачів видами Збройних Сил, командувачі арміями та корпусами, командири дивізій є його випускниками.

Шановні військовослужбовці та цивільні працівники Повітряних Сил Збройних Сил! Прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за відвагу і сумлінну службу. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, добра та злагоди, успіхів у вашій благородній справі та мирного неба!


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я