У Будинку рад відбулася селекторна нарада, присвячена питанням безпеки літнього відпочинку дітей та підготовці регіону до осінньо-зимового періоду, за участю першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленко.

Що до першого питання, про стан дотримання вимог безпеки життя та оздоровлення дітей під час оздоровлення та відпочинку влітку, наголошувалось, що на Харківщині вже було оздоровлено 122 тисячі дітей.

Загалом у поточному році планується охопити оздоровленням та відпочинком 240 тис 732 дитини, що складає 94,4% від загальної кількості дітей віком від 7 до 17 років. Також близько семи тисяч безкоштовних путівок було надано мешканцям області, які звернулися до органів соціального захисту районів. Стовідсотково будуть оздоровлені діти, батьки яких загинули у районі проведення АТО, при виконанні службових обов’язків або від нещасного випадку на виробництві.

Згідно з плановими показниками, у поточному році в Харківській області відкрито 24 стаціонарні заклади оздоровлення та відпочинку, усі вони отримали відповідні акти готовності. Про результати проведених у закладах перевірок під час наради доповіли представники керівництва ДСНС, Держпродспоживслужби та ГУ Держпраці в Харківській області.

Окрім того, учасники наради говорили й про стан підготовки регіону до осінньо-зимового періоду 2019 – 2020 роках. Так, готовність котелень складає 43% – це 340 з 741, тобто 40,2% становить готовність теплових мереж. Водопровідно-каналізаційні мережі підготовлено на 47,7%, житловий фонд комплексно підготовлено на 40,5%. На сьогодні в Харківській області вже підготовлено 1113 об’єктів соціальної сфери, що складає 40,3% від запланованого.

IMG_7429
IMG_7434
IMG_7376
IMG_7430
IMG_7403
IMG_7387
IMG_7370
IMG_7427
IMG_7383
IMG_7399
IMG_7391
IMG_7366

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я