Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Й.В. Паном Іштваном Ійдярто.

Під час свого першого візиту до Харківщини Іштван Ійдярто повідомив, що Угорщина зацікавлена у реалізації проектів разом з Харківською областю та наголосив про намір посилювати дінаміку харківсько-угорського політичного діалогу, а також активізацію торговельно-економічного та транскордонного співробітництва.

«В першу чергу у подальшій співпраці бачимо такі напрямки розвитку як співпраця з бізнесом, залучення іноземних інвестицій, в плані транспортного сполучення та дорожньої інфраструктури. Водночас, перспективними є взаємовигідні можливості співпраці у традиційних сферах, такими як медицина, промисловість, енергозаощадження, ІТ тощо», – поділився планами на майбутнє пан Посол.

У свою чергу Віктор Коваленко висловив вдячність пану Іштвану Ійдярто, зокрема у намірі сприяти європейській інтеграції на Харківщині: «Для нас дуже важливо, що одним із перших регіональних візитів в Україну після свого призначення Надзвичайний і Повноважний Посол обрав саме Харківську область. Цей сигнал нам говорить про перспективи подальшої вигідної взаємодії».

Крім того, пан Іштван Ійдярто говорив й про ймовірне відкриття Почесного консульства Угорщини в Харкові. Керівники області підтримали таку ініціативу, запевнивши делегацію у сприянні реалізації цього наміру зі свого боку.

IMG_7220
IMG_7239
IMG_7226
IMG_7257
IMG_7245
IMG_7253

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я