Минулий рік став переломним у підтримці Лозівського району. Про це розповів голова обласної ради Сергій Чернов у ході сьогоднішнього візиту до Лозівського району.

Зокрема, 80 млн грн з обласного бюджету направлено на реконструкцію доріг у районі. За словами Сергій Чернова, це наразі один із пріоритетних напрямків роботи.

«Зараз йде підготовка до будівництва об’їзної дороги навколо Лозової, це приблизно 1 км 200 метрів. До Дня міста Лозова плануємо ввести об’їзну дорогу в експлуатацію. Так само повинні відремонтувати ще п’ять ділянок району – міст у Садовому, об’єкти у напрямках до Краснопавлівки, Орільки, Хрестища, Новоіванівки», – сказав він.

Окрім того, за його словами, завдяки командній роботі депутатів обласної ради, з державного бюджету виділено понад 1 млрд грн на будівництво дороги Мерефа-Павлоград.

«Близько 80 млн грн виділено і на ремонт інфраструктурних об’єктів, – розповідає очільник облради. – Це, зокрема, відновлення шкіл та лікарень, придбання медичного обладнання, ремонт закладів культури, встановлення дитячих майданчиків тощо. Ресурс немалий, та якщо ми попрацюємо кілька років об'єднавши зусилля в такому темпі – зможемо все необхідне зробити, адже у нас є додаткові ресурси і можливості».

Сергій Чернов також зазначив, що відвідавши Комплекс водопідготовки «Дніпро», переконався – щоб забезпечити стабільне водопостачання у таких містах, як Лозова й Харків, а також інших населених пунктах Лозівського, Первомайського та Харківського районів, – на підприємстві потрібно проводити ремонтні роботи.

«Цього року на це Харківська обласна рада виділила 3,7 млн грн для розробки проектно-кошторисної документації. До кінця року усі проектні роботи та експертизи будуть завершені. Тож наступного року треба акумулювати кошти з обласного бюджету, залучати Державний екологічний фонд, – щоб 30 км водогону з Краснопавлівки до Лозової замінити,  покласти трубопровід із сучасних матеріалів. Також потрібно планувати у якості другого етапу заміну насосів з високим ККД», – підкреслив голова обласної ради.

На його думку це дасть можливість стабільно постачати воду та зменшити собівартість послуг, а також впливати на тарифну політику у Краснопавлівці, Лозовій й усіх громадах, які отримують воду з цього Комплексу.

У ході спілкування з головою облради працівники підприємства «Тепловодосервіс» Лозівського району порушили болюче питання – ремонту Краснопавлівського ліцею.

Сергій Чернов поінформував громаду, що на поточний рік в обласному бюджеті передбачено 25 млн грн на відновлення покрівлі та теплоізоляцію закладу.

«Візьму на контроль, – пообіцяв Сергій Чернов, – аби цього року роботи щонайменше почалися».

Нагальною проблемою для мешканців Лозівщини наразі є питання тарифів. Так, у Краснопавлівці до тарифу включено кошти на ремонт покрівель, але мешканці незадоволені високим тарифом та неякісними ремонтними роботами.

З цією інформацією звернувся Сергій Чернов до директора комунального підприємства «Тепловодосервіс» Лозівської районної ради Сергія Войцеховича.

За словами директора підприємства, покрівлі багатоповерхівок у селищі Краснопавлівка потребують ремонту, коштів на який не вистачає.  Вивчивши цю проблему, депутатам райради було запропоновано запровадити тариф на економічно обґрунтованому рівні, у якому буде передбачено виділення коштів на проведення ремонтів  покрівель  багатоповерхових будинків. Для проведення ремонтних робіт залучено бригаду робітників КП «Тепловодосервіс», які в короткий термін виконують поставлене перед ними завдання.

«Три покрівлі з березня минулого  було відремонтовано капітально. В цілому, діючі тарифи нижче ніж у Харківській області навіть разом з обслуговуванням дахів», – каже він.

IMG_5360
IMG_5313
IMG_5332
IMG_5376
IMG_5336
IMG_5340
IMG_5356
IMG_5373
IMG_5405

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я