Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи із візитом на Лозівщині, оглянув приміщення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» та Інклюзивно-ресурсний центр.

На думку Сергія Чернова, у Лозовій було ухвалене правильне управлінське й господарське рішення, яким в одній будівлі розміщено три установи, які надають освітні послуги дітям: окрім дитячого садка, під одним дахом працюють Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» та Інклюзивно-ресурсний центр.

«Добре, що тут сконцентрована команда висококваліфікованих  фахівців, які професійно надають допомогу. З іншого боку обслуговування такого приміщення – це ефективне використання бюджетних коштів, за що я хочу тільки подякувати міському голові й депутатам міськради, що вони підтримують такі проекти», – зазначив голова облради.

У Інклюзивно-ресурсному центрі отримують послуги з корекційно-розвиткових занять 40 дітей Лозівщини. Тут функціонують два відділення: «раннього втручання» та «відділення інклюзії», у яких працюють 11 фахівців. Зокрема, у першому півріччі 2019 року фахівцями Центру було надано понад півтори тисячі індивідуальних консультацій батькам дітей з особливими освітніми потребами; повний курс послуг пройшли  6 сімей.

Як розповідає директор Центру Оксана Шаламова, минулоріч у закладі проводилися зовнішні та внутрішні ремонтні роботи з облаштування центрального входу, переходу між першим та другим поверхами.  Обладнано також окремі робочі кімнати для практичних психологів, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, ресурсна кімната, кабінет директора, місце для очікування, санвузол, окрім того, закуплено спортивний інвентар для залу лікувальної фізкультури.  

Для проведення ремонтних робіт були виділені кошти з міського бюджету на суму 700 тис грн та з обласного бюджету на суму 191 тис 248 грн.

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» було створено з метою посилення соціального захисту дітей з інвалідністю та покращення якості надання соціальних послуг, направлених на реабілітацію дітей з інвалідністю. Сюди можуть зараховуватись діти віком до 18-ти років з фізичними та/або розумовими вадами розвитку, які отримали статус дитини з інвалідністю  та діти до 4-х років, що мають ризик отримати інвалідність. На сьогодні у Центрі на обліку перебуває 47 дітей. 

IMG_3571
IMG_3418
IMG_3428
IMG_3426
IMG_3447
IMG_3483
IMG_3489
IMG_3493
IMG_3516
IMG_3441
IMG_3498
IMG_3451 — копия
IMG_3465 — копия
IMG_3505
IMG_3499
IMG_3490
IMG_3538
IMG_3582
IMG_3613
IMG_3647
IMG_3671
IMG_3689
IMG_3679
IMG_3694
IMG_3701

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я