Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав медиків Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф із професійним святом.

Звертаючись до медичних працівників Центру, голова обласної ради зазначив: «Дуже приємно сьогодні зустрітись з вами – тими, хто, можна сказати, в медицині на передовій. Кожен день ви віддаєтесь своїй справі на повну, розуміючи, що вам не можна помилятись.

Напередодні професійного свята хочу від депутатів облради передати вам найтепліші побажання добра, затишку і родинного благополуччя.  Хай та відповідальність за життя і здоров'я пацієнтів,  яка з вами невідступно щодня,  зрештою винагороджується людською вдячністю та достойною зарплатнею».

Він зазначив, що наразі актуальним у країні є питання медичної реформи.

«Саме від того, як ви ефективно зможете сконцентрувати свої організаційні, матеріально-технічні, фінансові і кадрові ресурси –  залежить як ефективно вона запрацює. Вірю, що спільними зусиллями ми зуміємо піднести життєво важливу сферу на якісно новий рівень, - сказав Сергій Чернов. - Ми ж, депутати обласної ради, завжди підтримуватимемо вашу ініціативу. Сьогодні на Харківщині будуються амбулаторії, відновлюються та оснащуються сучасним обладнанням лікарні. Все задля того, щоб ви могли виконувати свою важку та важливу роботу на вищому рівні. Адже у ваших руках — здоров’я мешканців Слобожанщини».

За словами директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктора Забашти, обласним коштом цьогоріч було придбано 5 нових спеціалізованих автівок, придбання ще п’ятьох зараз у процесі.

У ході урочистостей Сергій Чернов вручив медичним працівникам Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відзнаки Харківської обласної ради. Також, заохочувальною відзнакою голови обласної ради – годинником з логотипом «Голова Харківської обласної ради» було нагороджено директора Центру Віктора Забашту.

Довідково. Наразі швидку медичну допомогу населенню Харківської області забезпечує 200 бригад екстреної медичної допомоги. З них, 93 бригади ЕМД працює у Харкові, 107  - надають медичну допомогу у районах області. Радіус дії відділень Е(Н)МД, пунктів постійного та тимчасового базування бригад швидкої меддопомоги у 10-20 км дозволяють своєчасно прибувати на обслуговування екстрених викликів.

IMG_9809
IMG_9774
IMG_9780
IMG_9783
IMG_9800
IMG_9793
IMG_9784
IMG_9818
IMG_9796
IMG_9821
IMG_9823
IMG_9825
IMG_9812
IMG_9828
IMG_9835
IMG_9837
IMG_9866
IMG_9841
IMG_9789
IMG_9863
IMG_9867
IMG_9878
IMG_9881

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я