Привітав Харківську академію неперервної освіти, що є флагманом післядипломної педагогічної освіти України, голова обласної ради Сергій Чернов. З нагоди поважного ювілею вищого навчального закладу трудовий колектив нагороджений найвищою відзнакою регіону «Слобожанська слава». 

Звертаючись до присутніх на урочистостях, голова обласної ради зазначив: «Мені дуже приємно бути разом з вами, відзначати цей ювілей. Так багато зроблено за часи існування закладу. Я мав честь вести сесію обласної ради, під час якої депутати одностайно підтримали створення комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти». Якість знань, яку тут дають викладачі, дуже висока. І те, що сьогодні учні харківських шкіл займають перші місця на олімпіадах та міжнародних конкурсах, також ваша заслуга. Гордий, що на Харківщині ми маємо такий високий рівень підготовки й таку високопрофесійну освітянську команду».

За 18 років у Харківській академії неперервної освіти підвищили кваліфікацію понад 100 тисяч освітян. У 2018-2019 роках пройшли навчання 12,5 тисяч педагогів із підготовки до роботи в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Педагогам Харківщини надано можливість підвищувати професійну компетентність за 59-ма освітніми програмами та поглиблювати фахові знання і професійні компетентності на більш ніж 100 тематичних і фахових спецкурсах.

«Як голова обласної ради, я слідкую за розвитком цього комунального закладу: ви зміцнюєте матеріально-технічну базу, забезпечуєте комфортні умови для роботи та навчання. У свою чергу депутати обласної ради роблять усе, для створення відповідних умов діяльності закладу, щоб тут створювалися та викладалися нові навчальні програми, надавалися якісні знання, - підкреслив Сергій Чернов. - Протягом багатьох років Харківська академія неперервної освіти є ініціатором, співавтором та активним учасником процесу реалізації обласних програм (із 12 обласних програм – 9 розроблено та виконано Академією)».

Довідка. Харківська академія неперервної освіти (КВНЗ"ХАНО") - заклад післядипломної педагогічної освіти, створений для підвищення фахової компетентності педагогів Харківщини. Сприяє модернізації навчально-виховного процесу, забезпечує його організаційно-методичний та науковий супровід.

У 1936 році для надання методичної допомоги педагогічним працівникам у підвищенні їхньої кваліфікації та майстерності, покращення якості навчання і виховання дітей та учнів на Харківщині була створена обласна педагогічна станція, яка згодом була перетворена на обласний методичний кабінет при обласному відділі народної освіти.

Рішенням сесії Харківської обласної ради № 1660-V від 14 квітня 2010 року було створено комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти».

IMG_3403_
IMG_3357
IMG_3444
IMG_3449
IMG_3406
IMG_3380
IMG_3433
IMG_3426
IMG_3487
IMG_3465
IMG_3468
IMG_3474
IMG_3530
IMG_3485
IMG_3501
IMG_3515
IMG_3522
IMG_3525
IMG_3550

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я