За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко відбулося засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму. Депутати розглянули понад 18 питань порядку денного, серед яких організація оздоровлення та відпочинку дітей в області.

Директор Департаменту у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Кириленко повідомив, що у поточному році планується охопити оздоровленням та відпочинком 240 тис 732 дитини, що складає 94,4% від загальної кількості дітей віком від 7 до 17 років.

Також на 100% оздоровленням та відпочинком за рахунок усіх джерел фінансування планується охопити дітей, батьки яких загинули у районі проведення АТО, при виконанні службових обов’язків або від нещасного випадку на виробництві.

Що стосується пільгових категорій, то на Харківщині планується охопити понад 95% дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників бойових дій, рідних дітей батьків-вихователів та прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЄС; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або ІІ групи; дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

Як підкреслила голова постійної комісії Валерія Мураєва, з року в рік відбувається вдосконалення підходів та збільшується концентрація ресурсів, які направляються на оздоровлення: «Цьогорічну оздоровчу літню кампанію характеризує низка позитивних факторів, це і збільшення кількості дітей, які можуть бути оздоровлені, збільшення кількості оздоровчих закладів та покращення матеріально-технічної бази в оздоровчих закладах».

Також, вона наголосила, що цього року збільшилося й фінансування на оздоровлення дітей, як з обласного, так і з місцевих бюджетів. У 2019 році на проведення кампанії оздоровлення та відпочинку планується виділити 431 млн 437,85 тис грн, у тому числі – 60 млн 706,73 тис грн кошти  обласного бюджету та 42 млн 155,35 тис грн з бюджетів районів та міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад.

Згідно з плановими показниками у поточному році в Харківській області влітку планують забезпечити роботу 738 закладів, у тому числі 24 стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку, 695 таборів з денним перебуванням, 18 таборів праці та відпочинку, 1 наметове містечко. Середня вартість путівки до дитячого табору на 21 день складе 7,5 тис грн.

До того ж, особливу увагу під час обговорення проблемних питань з організації дитячого відпочинку влітку 2019 року було приділено санітарному стану дитячих таборів, дотриманню гігієнічних і протиепідемічних вимог, порядку проведення походів і купання дітей у водоймищах, тощо.

IMG_1756
IMG_1752
IMG_1771
IMG_1796
IMG_1800
IMG_1823
IMG_1748
IMG_1755
IMG_1808
IMG_1766
IMG_1826
IMG_1830
IMG_1812
IMG_1795

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я