У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролем за виконанням рішень обласної ради у якому взяв участь перший заступник голови облради Віктор Коваленко. У ході засідання члени комісії розглянули питання про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки.

Як зазначив директор департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага: «Додається окремий розділ до комплексної Програми соціального захисту населення – заходи з оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки закладається на 2019-2020 у розмірі 196 тис грн щорічно».

Так, положенням про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до дитячих таборів «Міжнародний дитячий центр «Артек» і «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів, визначено категорії дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Також Положенням передбачено здійснення супроводження під час перевезення дітей до цих оздоровчих закладів та у зворотному напрямку.

«Особи, які супроводжують дітей, повинні мати досвід роботи з дітьми. Також, дітей має супроводжувати медичний працівник. Вони є відповідальними за їхнє життя і здоров'я з моменту передання їм дітей протягом усього періоду перебування в дорозі. У зв'язку з цим, для забезпечення життя та здоров’я дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, виникла необхідність передбачення видатків обласного бюджету на здійснення супроводження дітей до оздоровчих таборів та у зворотному напрямку особами, які мають досвід роботи з дітьми та медичними працівниками», - зазначив Юрій Шпарага.

Серед змін до програми також уточнено потребу для фінансування заходів із забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян, - виникла необхідність збільшення суми видатків на 315,1 тис. грн. до 2 515,1 тис. грн.

1
IMG_1585
IMG_1587
IMG_1597
IMG_1595
IMG_1600
IMG_1601
IMG_1612
IMG_1605
IMG_1615
IMG_1646
IMG_1626
IMG_1629
IMG_1627
IMG_1645

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я