Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у зустрічі з Головою Представництва Європейського Інвестиційного Банку в Україні Жаном-Еріком Де Загоном та заступницею голови Представництва Європейського Союзу в Україні Аннікою Вейдман. Обговорювали питання щодо стану співробітництва, а також визначили можливі напрями подальшої співпраці.

Жан-Ерік Де Загон нагадав, що минулого разу під час його останнього візиту до Харківської області обговорювалися питання щодо розвитку малого та середнього бізнесу, а також зазначив, що сьогодні мова піде про галузь охорони здоров’я й енергозбереження.

Зокрема, йшлося про медичні установи Харківщини, в яких спільним коштом обласного бюджету та Європейського Інвестиційного Банку було успішно проведено реконструкцію важливих соціальних закладів області, серед яких: Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня, Обласний спеціалізований Диспансер радіологічного захисту населення, Поліклінічне відділення Обласної клінічної лікарні-Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Харківський обласний клінічний перинатальний центр, Обласна дитяча клінічна лікарня.

«Маємо велику низку проектів, які вже реалізовані та плануються впроваджуватися на території Харківського регіону. Наша інституція дуже добре робить інфраструктурні проекти, ті, що стосуються ремонту доріг, лікарень, шкіл, а також малого та середнього бізнесу, – говорить Жан-Ерік Де Загон. – Працюємо над тим, щоб завдяки нашим інструментам імплантувати стратегію, втілювати у життя паралельно обидві сторони – стратегічного розвитку і місцевого. Таким чином ми демонструємо політику, яку веде ЄС стосовно України».

Окрім того, представництво спільної місії ЄІБ, ЄС та ПРОООН проявили зацікавленість у впроваджені проектів з галузі енергоефективності, які на їх думку зараз будуть дуже на часі. Також, вони наголосили, що для місії дуже важливо не тільки працювати із центральними органами влади, але й з регіонами.

«Між нами є договір про Асоціацію, є зона поглибленої торгівлі – саме ці документи регулюють наші відносини. Ми тісно співпрацюємо, щоб успішно реалізовувати проекти не тільки в галузі охорони здоров’я, але й підтримуємо впровадження реформи усієї медичної сфери в Україні. І Харківська область демонструє дуже добрі результати в реалізації перших кроків щодо впровадження амбулаторій в регіоні, – додала Анніка Вейдман, заступниця голови Представництва ЄС в Україні. – Наша співпраця с Харківщиною була й продовжує демонструвати ефективні результати. Це молодий регіон, де навчається багато студентів, в тому числі й іноземних, які спостерігають за нашою спільною працею та повернувшись до своїх країн будуть розповсюджувати ідеї про те, як можна досягати успіху разом».

IMG_1513
IMG_1528
IMG_1562
IMG_1578
IMG_1570
IMG_1541
IMG_1519
IMG_1560
IMG_1525

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я