У Будинку рад відбувся одноденний тренінг для представників об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення щодо застосування в роботі ОМС інструментів та методики оцінювання успішності територіальної громади - Індексу спроможності місцевої влади (ІСМВ) в рамках  програми «Децентралізація приносить кращі  результати та ефективність» (DOBRE). У семінарі взяв участь перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації ОМС у Харківській області, депутат обласної ради  Микола Тітов.

Учасниками заходу стали представники восьми ОТГ Харківщини та трьох міст обласного значення – Чугуєва, Первомайського та Люботин.

Під час тренінгу вони ознайомилися з інструментом РМСІ , що слугує для модернізації управлінської діяльності через раціональну мобілізацію усіх ресурсів ОТГ/міста, а також моніторингу поступу влади громади або міста, у тому числі в напрямку її здатності результативно для всіх співпрацювати з громадою.

Семінар проходив за особливою методикою: навчання застосування інструменту РМСІ, обмін досвідом з колегами, які вже мають досвід із його застосування, а також закріплення результатів семінару на основі анкетного опитування.

Як зазначила аналітик консолідованої інформації в західному регіоні Програми DOBRE Оксана Музичук, Індекс спроможності місцевої влади проводиться за 4 компетенціями: лідерство та управління; фінансовий менеджмент та бюджетування; надання публічних послуг; залучення громадськості. Інструмент РМСІ – це спосіб виміряти якість діяльності органів місцевого самоврядування у ряді управлінських повноважень, а також алгоритм впровадження якісних змін в управлінську практику.

За результатами тренінгу, представники ОТГ та міст області оволоділи консолідованою інформацією про управлінський інструмент – Індекс РМСІ; ознайомилися із діяльністю Програми DOBRE на прикладі двох ОТГ, що співпрацюють з Програмою, та завдяки отриманим знанням готові ініціювати впровадження інструменту в своїх громадах. Окрім того, сформовані підстави для співпраці та комунікації між громадами Програми DOBRE та ОТГ Харківської області.

Довідково. Захід відбувся за ініціативи президента Асоціації органів місцевого самоврядування у Харківській області, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, в рамках Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Харківською обласною радою та організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities), яка забезпечує реалізацію програми міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

 

IMG_1387
IMG_1362
IMG_1361
IMG_1360
IMG_1364
IMG_1366
IMG_1370
IMG_1371
IMG_1377
IMG_1376
IMG_1373
IMG_1379
IMG_1381
IMG_1382
IMG_1383
IMG_1384
IMG_1386
IMG_1369
IMG_1358
61126855_447777245793995_6978805931643502592_n

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я