Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов з нагоди святкування Дня Європи в Україні відвідав Харківську гуманітарно-педагогічну академію, де ознайомився з експозиційною виставкою здобутків колективу «Інтеграція академії у Європейський освітньо-культурний простір».

Вітаючи викладачів і студентів  Академії зі святом, Сергій Чернов наголосив, що обласна рада пишається здобутками Академії, тим, як креативний колектив досягає цілей у формуванні особистості, у спорті й мистецтві, у бажанні бути кращими не лише на теренах України.

«Прагнення українського народу жити в успішній правовій державі справедливі, але виправдати їх може лише молодь, саме така цілеспрямована і вмотивована, яка навчається в гуманітарно-педагогічній Академії, – вважає Сергій Чернов. – Географічно Україна завжди була в Європі. Та маємо усвідомити, що лише самовідданою працею й активними зусиллями зможемо крок за кроком вдосконалюватися, щоб бути рівними серед рівних. Вивчаючи кращі міжнародні практики у різних сферах, адаптуючи і впроваджуючи їх у себе, переконаний, здолаємо тимчасові труднощі нашої держави».

Сергій Чернов неодноразово наголосив на тому, що Україна потребує молодої генерації фахівців, особливо у сільській місцевості:

«Ви отримуєте відповідальну освіту, від вас залежить, яке молоде покоління ви виховаєте. Хотілося б, аби ви знайшли себе саме в Україні. Поступово, у процесі реформування місцеве самоврядування збільшило свої ресурси. В районах шукають лікарів і медсестер, вчителів і вихователів, інженерів і  економістів. Їх там сьогодні дуже не вистачає. Відтак, місцева влада забезпечує соціальним пакетом, житлом, створює пільги. Зорієнтуйтеся на розбудові власної держави».

Ректор Академії Галина Пономарьова зазначила, що заклад усвідомлює свою високу місію, готуючи педагогів для навчальних закладів Харківщини. Тому Академія  ніколи не зупиняється у розвитку, бо для науки немає меж і кордонів. Водночас День Європи дає змогу зафіксувати досягнення, узагальнити результати співпраці з міжнародними колегами:

«Наші викладачі та студенти активно беруть участь у багатьох міжнародних наукових конференціях та семінарах, що відбувалися у Латвії, Болгарії, Угорщини, Словацької Республіки, Іспанії. Із 23 міжнародних творчих конкурсів та фестивалів країн Євросоюзу вихованці закладу повернулися з перемогою», – говорить ректор Академії.

Сергій Чернов поспілкувався зі студентами, переможцями й призерами всеукраїнських і міжнародних, творчих і спортивних конкурсів. Академія має, чим пишатися: у 2017-2019 роках вісім спортсменів стали чемпіонами світу, п’ять – чемпіонами та призерами Кубків та Чемпіонатів Європи з різних видів спорту: кікбоксингу, боксу, східного єдиноборства, козацького двобою, сучасного п’ятиборства.  

Також Сергій Чернов за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, плідну науково-педагогічну діяльність, активну життєву позицію нагородами Харківської обласної ради відзначив найкращих викладачів та студентів академії.

IMG_1833
IMG_1571
IMG_1541
IMG_1550
IMG_1547
IMG_1583
IMG_1586
IMG_1602
IMG_1606
IMG_1619
IMG_1607
IMG_1629
IMG_1675
IMG_1638
IMG_1660
IMG_1653
IMG_1685
IMG_1710
IMG_1743
IMG_1746
IMG_1765
IMG_1770
IMG_1777
IMG_1774
IMG_1783
IMG_1804
IMG_1812
IMG_1830
IMG_1844
IMG_1852
IMG_1865
IMG_1871
IMG_1878
IMG_1886
IMG_1888

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я