Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації. У роботі комісії взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.

Серед інших питань порядку денного розглядалися пропозиції змін до обласного бюджету, зокрема в частині розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в обсязі 69,7 млн грн на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

За інформацією директора Департаменту фінансів Харківської ОДА Сергія Овсяннікова, в межах розподілу планується спрямувати на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів на суму майже 52 млн грн; на підготовку тренерів-педагогів, супервізорів, проведення супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників – 17,8 млн грн.

Голова обласної ради Сергій Чернов долучився до обговорення напрямів розподілу районам освітньої субвенції, висловивши занепокоєння незабезпеченістю захищених статей видатків у низці районів Харківщини у сфері освіти та охорони здоров’я.

Керівник профільного департаменту облдержадміністрації зазначив: «На жаль, деякі райони не виконали із самого початку і зараз не виконують 77 статтю Бюджетного кодексу щодо затвердження місцевих бюджетів. Це 4 міста і 9 районів області. Загальна сума боргу на сьогодні за захищеними статтями близько 85 млн грн».

Як наголосив Сергій Чернов, ситуація вимагає постійного контролю обласної влади, аби в результаті не постраждали люди, залишившись без заробітної платні.

Сергій Овсянніков зауважив, що «певний вплив на місцях справляє фактор очікування державної підтримки у сферах освіти й медицини, а також запевнив голову обласної ради у тому, що з районами проводиться роз’яснювальна робота. Відтак, питання справді контрольоване обласною виконавчою владою».

IMG_1489
IMG_1429
IMG_1421
IMG_1431
IMG_1454
IMG_1470
IMG_1484
IMG_1493
IMG_1496
IMG_1506
IMG_1391
IMG_1365
IMG_1486
IMG_1370
IMG_1374
IMG_1377
IMG_1420
IMG_1379
IMG_1384
IMG_1395
IMG_1403
IMG_1409
IMG_1417

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я