У Будинку рад відбувся навчальний модуль Програми місцевого системного розвитку в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Участь у ньому взяли землевпорядники десяти об’єднаних територіальних громад області.

За словами тренера, провідного інженера-землевпорядника ТОВ «БломІнфо-Юкрейн» Наталії Мохорт,  метою сьогоднішнього тренінгу було надати учасникам теоретичні та практичні знання щодо створення карт охорони та раціонального використання земель громади, а також знання щодо перспективних напрямків використання земель; навчити використанню програмного забезпечення ArcGis;  оглянути законодавство у сфері охорони земель; узагальнити знання щодо важливості активізації місцевих ініціатив та визначної ролі місцевих інвесторів у розвитку громади; сформувати в учасників практичні навики роботи з місцевим бізнесом та розглянути процес оприлюднення інформації та проведення громадських обговорень.

Навчання включало у себе ознайомлення з теорією, виконання практичних завдань, а також інтерактив та моделювання ситуацій, що сприяло кращому засвоєнню інформації учасниками.

Наталія Слинько, програмний директор Фонду Східна Європа, зазначила, що, за відгуками учасників навчання, теми, представлені Програмою, були актуальні та корисні для місцевих громад.

Програма Місцевого системного розвитку виконується Фондом «Східна Європа» у партнерстві з ТОВ «БломІнфо-Юкрейн», громадською організацією «ДЕСПРО» та Київським економічним інститутом у рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

1
IMG_9709
IMG_9707
IMG_9716
IMG_9712
IMG_9717
IMG_9720
IMG_9724
IMG_9729
IMG_9735
IMG_9740
IMG_9742

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я