Засідання Ради партнерів-бенефіціарів проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» відбулося сьогодні у Будинку рад за участю голови постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради, заступника Голови ради партнерів-бенефіціарів Людмили Немикіної.

На порядку денному актуальні питання, які стосуються діяльності Проекту, зокрема, щодо внесення змін до Партнерської угоди та бюджету. Крім того, координатор програми міні-грантів Галина Пронькіна поінформувала про результати реєстрації проектних заявок на отримання міні-грантів
на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області, яка проходила з 28 березня по 12 травня.

«Конкурсанти - Центри первинної медичної допомоги та органи місцевого самоврядування - подали 54 заявки. З 15 травня розпочато оцінювання проектних заявок згідно з критеріями відбору та методикою, затвердженою Радою партнерів-бенефіціарів, - зазначила Галина Пронькіна. – До конкурсної комісії входять представники від координатора Проекту - виконавчого апарату обласної ради, Проектної команди, партнерів-бенефіціарів, Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО і постійної комісії обласної ради з питань бюджету».

Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені на офіційних сайтах Харківської обласної ради, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива та на сторінці Проекту у Facebook 23 травня 2019 року.

Довідково.

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Виконавці проекту - Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка «Українсько-Німецька Медична Асоціація». Координатор - Харківська обласна рада.

Проект створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні грантів для покращення медичного сервісу та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

IMG_1257
IMG_1260
IMG_1265
IMG_1278
IMG_1284
IMG_1264
IMG_1329
IMG_1292
IMG_1273
IMG_1288
IMG_1311
IMG_1298
IMG_1304
IMG_1300
IMG_1319
IMG_1325
IMG_1267

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я