Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями звернулися мешканці Харківщини.

Значна кількість звернень стосувалася необхідності надання матеріальної допомоги у зв’язку зі складним матеріальним станом, з потребою у лікуванні та для проведення медичного обстеження.

Так, на прийом до заступника голови облради прийшла літня жінка, яка виховує прийомного сина. Вона поділилася своєю незвичайною життєвою історією, розповівши, що, будучи вже у пенсійному віці, знайшла чотиримісячного хлопчика, покинутого напризволяще. Згодом вона взяла опіку над дитиною. Хлопчик упродовж свого життя важко хворіє й наразі перебуває у реанімаційному відділені лікарні. Жінка сімдесяти чотирьох років з останніх сил бореться за життя свого сина, який потребує обстеження та вартісного лікування.

Володимир Скоробагач висловив готовність допомогти і підтримати жінку з сином у скруті. Окрім того, на місці розпочав оперативне вирішення питання, проводячи консультації із обласними медичними установами: «Така форма співпраці представників депутатського корпусу всіх рівнів та місцевої влади дозволяє конструктивно співпрацювати для надання громадянам необхідної допомоги».

Усі інші питання, з якими прийшли відвідувачі на прийом, заступник голови облради Володимир Скоробагач взяв на особистий контроль, людям надані роз’яснення та рекомендації.

IMG_9673
IMG_9715
IMG_9708
IMG_9702
IMG_9712
IMG_9703
IMG_9716
IMG_9678

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я