Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад взяв участь у зустрічі з делегацією провінції Хейлунцзян Китайської Народної Республіки.

У ході зустрічі сторони обговорили питання щодо співпраці між Харківською областю та провінцією Хейлунцзян КНР. Також, представникам делегації українська сторона окреслила соціально-економічну ситуацію в регіоні та презентувала інвестиційний потенціал Харківщини.

Під час спілкування, заступник голови Народного уряду провінції Хейлунцзян КНР Не Юньлін, неодноразово наголошував на схожості Харківського регіону і провінції, що проявляється у погодних умовах, виробничих потужностях, розвинутих галузях виробництва.

«Ми вважаємо найбільш перспективними напрямками співробітництва галузі сільського господарства та промисловості, – говорить Не Юньлін. – Але крім економічного співробітництва є перспектива взаємодії в освітній та культурній сферах».

Так, що стосується зовнішньоторговельного обороту, то минулого року між Харківщиною та Китайською Народною Республікою він склав 357,3 млн дол США, збільшившись на 13,5% у порівнянні з попередніми роками.

До того ж, за січень-квітень 2019 року експортні поставки харківських підприємств до Китаю склали 5,7 млн дол США та збільшились на 39,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зокрема експортували турбогвинтові двигуни для гелікоптерів, гідродвигуни роторні для літаків цивільної авіації, борошно пшеничне та борошняні кондитерські вироби, шоколадні цукерки з какао.

Віктор Коваленко підкреслив, що за минулий рік розвинулися міцні взаємовідносин між Харківською областю та КНР, провінцією Хейлунцзян, особливо у сфері промисловості: «Маємо беззаперечний авторитет серед міжнародних партнерів і це надважлива складова розвитку регіону».

Слід зазначити, у 2016 році Харківщина підписала Договір із провінцією Хейлунцзян про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво та й наразі продовжує тісну співпрацю.

IMG_9604
IMG_9600
IMG_9630
IMG_9653
IMG_9628
IMG_9654
IMG_9624
IMG_9634
IMG_9627
IMG_9607
IMG_9639

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я